Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - zwiastun i data premiery nowego filmu Marvela

i

Autor: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - zwiastun i data premiery nowego filmu Marvela

Czarna Pantera powraca - zobaczcie zwiastun widowiska Marvela "Wakanda w moim sercu"

2022-10-04 12:11

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to nadchodzący film Marvela, będący kontynuacją głośnej produkcji z 2018 roku. Jak twórcy poradzili sobie z brakiem T'Challi i kto tym razem będzie grał pierwsze skrzypce? Zobaczcie zwiastun.

Pierwsza odsłona "Czarnej Pantery", pomimo licznych wad, należy do grona najbardziej cenionych filmów wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Produkcja z 2018 roku doczekała się wreszcie kontynuacji, która zawita na ekranach już za kilka tygodni. I prezentuje się... intrygująco.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - Marvel powraca z nowym filmem

Minione trzy lata nie były dla Marvela wybitnie łaskawe, zwłaszcza na polu filmowym. Mimo ogromnej popularności widowisk pokroju "Spider-Man: No Way Home", czy "Multiverse of Madness", opinie widzów i krytyków bywały dość chłodne, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszmarne wyniki "Eternals" i czwartego "Thora" (to, że w mojej ocenie niezasłużone, to już inna kwestia). Czy teraz MCU się "odkuje" i zaserwuje nam film, który zachwyci wszystkich? Wątpliwe, ale zwiastun zapowiada przynajmniej ciekawą rozrywkę, która może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć. 

Fabuła "Wakanda w moim sercu" różnić się będzie od tego, co początkowo planowali twórcy. Śmierć Chadwicka Bosemana, który wcielał się w tytułową postać, mocno pokrzyżowała ich plany. Scenariusz został zatem przerobiony i teraz fabuła skupi się bardziej na postaciach Shuri, Okoye i M'Baku. Poznamy również Namora, jednego z pierwszych superbohaterów Marvela. 

ZOBACZ TAKŻE: Awantura o "Avatara" - Polacy wychodzą z kin i żądają zwrotu pieniędzy. Powód jest kuriozalny

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - kiedy premiera?

Za kamerą stanął Ryan Coogle, który opracował również scenariusz. W obsadzie znaleźli się między innymi Letitia Wright, Angela Bassett, Danai Gurira, Florence Kasumba, Winston Duke, Lupita Nyong'o i Martin Freeman. "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" zawita na ekranach kin w dniu 11 listopada 2022 roku

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1