Co robi Maffashion w serialu Miłość na Bogato?

2013-09-03 16:30
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. WBF

Maffashion - znana blogerka modowa pojawia się w serialu Miłość na Bogato - produkcji, która już stała się hitem internetu ze względu na niepowtarzalne dialogi. Co robi Maffashion w Miłości na Bogato? Sprawdź na Eska Cinema!

Maffashion - znana blogerka modowa pojawia się w serialu Miłość na Bogato - produkcji, która już stała się hitem internetu ze względu na niepowtarzalne dialogi.W filmowej opowieści o młodych, pięknych i bogatych warszawiakach możemy zobaczyć między innymi znaną z Top Model Marcelę Leszczak, czy też modelkę Playboya Monikę Pietrasińską.

Po pierwszym odcinku wiemy już, że Maffashion jest odpowiednikiem głosu Plotkary w serialu Plotkara.Julita Kuczyńska nie jest widoczna na ekranie, ale komentuje na bieżąco wydarzenia z odcinka. Czy możemy liczyć na gościnny występ Maffashion na ekranie? Dowiemy się oglądając kolejne odcinki serialu!

ac

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE