Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy Przez Karola Strasburgera straciła cenne sekundy!

i

Autor: AKPA / Canva Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy Przez Karola Strasburgera straciła cenne sekundy!

HIT INTERNETU

Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Przez Karola Strasburgera straciła cenne sekundy!

2023-06-07 8:25

Banalnie proste pytanie związane z tym, co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy, stało się jednym z największych hitów internetu. Dokładniej sytuacja, do jakiej doszło podczas finałowej rozgrywki, kiedy to gafę zaliczył Karol Strasburger. Po tym, gdy uczestniczka pod presją czasu udzieliła odpowiedzi, prowadzący niepotrzebnie powtórzył zadane pytanie. Zobaczcie tą sytuację już teraz.

Spis treści

  1. Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Wpadka Strasburgera

Wpadki w Familiadzie od lat bawią internautów. Są czujni oglądając każdy następny odcinek teleturnieju, ale uwielbiają też wspominać zabawne sytuacje z przeszłości. Niedawno spore emocje wywołało zadanie wymienienia słowa na Ć. Jedna z odpowiedzi uczestniczki stała się absolutnym viralem na miarę kultowej już lamy. Hitem w Familiadzie było też pytanie o to, co mówimy jak się przewrócimy. Najczęściej przez stres oraz szybko tykający zegarek uczestnicy popełniają gafy, które przechodzą do historii. Jednak w tym przypadku finalistka miała nerwy ze stali. Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Z takim pytaniem zmierzyła się jedna z uczestniczek finałowej rozgrywki w Familiadzie, jednak to Karol Strasburger popełnił błąd. Internauci ze śmiechem wspominają tą sytuację.

Skąd się biorą dzieci? Odpowiedź w Familiadzie wcale nie była oczywista!

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Wpadka Strasburgera

Rzadko kiedy to prowadzący popełnia błąd w Familiadzie. Hitem na platformie z krótkimi filmikami ponownie stało się nagranie na którym Karol Strasburger czytając finałowe pytanie nie wykazał się czujnością i spostrzegawczością. Choć na pewno zrobił to nieświadomie, gdyż każde z pytań zadawał bardzo szybko. Zapytał: "Co mówimy gdy czegoś nie usłyszymy?". Finalistka błyskawicznie odpowiedziała "Jeszcze raz", po czym prowadzący postanowił ponownie zadać pytanie, nie orientując się, że uczestniczka już odpowiedziała.

Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów

Na szczęście uczestniczka zdołała odpowiedzieć na wszystkie finałowe pytania. Tuż przed ujawnieniem punktów Strasburger przeprosił za swój brak czujności.