Chyłka

i

Autor: Materiały prasowe TVN

Chyłka - Oskarżenie: o czym będzie ostatni sezon Chyłki? Opis

2021-11-29 16:21

Platforma player.pl doczekała się w ostatnich latach kilku fantastycznych seriali. Widzowie najbardziej pokochali Chyłkę, która teraz powraca, a razem z nią kolejne prawnicze wyzwanie. Magdalena Cielecka zapowiedziała, że piąty sezon serialu będzie ostatnim. Co czeka widzów w nadchodzącej części?

Chyłka - Oskarżenie: o czym będzie ostatni sezon Chyłki? Przed Chyłką kolejne prawnicze wyzwanie. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa czterech chłopców zostaje wznowione, gdy okazuje się, że jedna z ofiar żyje. Prawniczka ma podjąć się obrony skazanego za te zbrodnie. Czy jej klient okaże się niewinny? Pierwszy odcinek nowego sezonu produkcji Player Original już 30 listopada w serwisie.

Chyłka: Oskarżenie - opis nowego sezonu

Pobita i nieprzytomna Chyłka trafia do szpitala sprzed gmachu sądu. U jej boku czuwa Kordian. Prawniczka powoli dochodzi do siebie, gdy otrzymuje tajemniczą wiadomość od księdza Mieleszko, który twierdzi, że to sprawa życia i śmierci. Ponadto powołuje się na znajomość z matką prawniczki. Ksiądz Mieleszko namawia Chyłkę do podjęcia się obrony Tesarewicza – opozycjonisty skazanego przed laty za morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko jest jednak pewny, że sprawca nie został ujęty, a za kratami przebywa niewinny człowiek. Sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że jedna z ofiar mordercy żyje. Chyłka jest zdecydowana, by podjąć się obrony Tesarewicza, czemu sprzeciwia się Żelazny. Ze sprawą okazuje się związany również Langer. Czy w tej sytuacji Chyłka ma jakiekolwiek szanse na wygraną?

Sonda
Czy chciałabyś/chciałbyś zobaczyć kolejny sezon Chyłki?

Polskie seriale na światowym poziomie, które trzeba obejrzeć:

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36