Chyłka - Rewizja

i

Autor: Materiały Prasowe

Chyłka - Inwigilacja. Kiedy 4. sezon serialu o Joannie Chyłce? O czym będzie opowiadał?

2021-02-18 13:12

Czwarta odsłona produkcji Player Original zadebiutuje w serwisie już 23 lutego! Przed Chyłką czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian.

Chyłka - Inwigilacja. Kiedy 4. sezon serialu o Joannie Chyłce? O czym będzie opowiadał? Chyłka (Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem? 

Chyłka - Inwigilacja - o czym będzie?

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

W kolejnej odsłonie produkcji Player Original Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

W czwartym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Obertał). Dołączą do nich również Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer).

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą

Chyłka - Inwigilacja: kiedy w Player? 

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zostaną udostępnione 23 lutego, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków. Trzy sezony serialu: „Chyłka-Zaginięcie”, „Chyłka-Kasacja”, Chyłka-Rewizja” są dostępne w całości w serwisie Player.

QUIZ. Amerykańskie seriale lat 80. i 90. Pamiętacie te klasyki?

Pytanie 1 z 10
W tym serialu występował na stałe słynny model Fabio. Mowa o...