Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4. Kiedy na Netflix? Data premiery finału ujawniona!

2020-10-26 17:03 AW
Chilling Adventures od Sabrina
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W jej historii aż kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i, co oczywiste, czarnej magii. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej, członkom jej rodziny i codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi.

Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4. Kiedy na Netflix? Data premiery finału w końcu została ujawniona! Chilling Adventures of Sabrina, przedstawia przygody młodej czarownicy, ukazując mroczną opowieść o dojrzewaniu, utrzymaną w klimacie horroru, magii i czarnoksięstwa. Mimo popularności serialu Netflix w 2020 oznajmił widzom, że zaplanowany 4 sezon produkcji będzie finałowym.

Chilling Adventures of Sabrina - sezon 4. Kiedy na Netflix?

Serial o przygodach Sabriny zadebiutował na Netflix w 2018 roku, a ostatni, 3. sezon produkcji, trafił na platformę w styczniu 2020. Twórcy serialu nie podali przyczyny, jednak w lipcu 2020 ogłosili, że Chilling Adventures of Sabrina został skasowany, a finałowe odcinki ukażą się pod koniec roku. 26 października do sieci trafił zwiastun 4. sezonu i dokładna data premiery - odcinki trafią na Netflix 31 grudnia 2020. Według wcześniejszych zapowiedzi twórców ma być ich łącznie 9.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE