Ceremonia otwarcia Euro 2020 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz otwarcia?

2021-06-11 16:26 kg
Robert Lewandowski
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wielkimi krokami zbliżają się od dawna wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które zostały zaplanowane w terminie 11 czerwca - 11 lipca 2021. Początkowo to ważne, sportowe wydarzenie miało odbyć się w 2020 roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa, impreza ta została przesunięta na kolejny rok. Pierwszego dnia mistrzostw będziemy świadkami ceremonii otwarcia, podczas której nie zabraknie gości muzycznych, uświetniających wydarzenie. Kiedy i gdzie oglądać?

Ceremonia otwarcia Euro 2021 - transmisja na żywo. Za każdym razem ceremonia otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej to wielkie wydarzenie, które wzbudza ogromne emocje. Wiadomo już, że w tym roku, podczas otwarcia Euro 2021, na scenie wystąpi Martin Garrix, który wraz z Bono oraz The Edge stworzył oficjalny hymn wydarzenia - We Are The People. Kiedy i o której oglądać jego występ?

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia

Ceremonia otwarcia Euro 2021 - transmisja na żywo

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. Przed nami aż 51 meczów, które rozegrane zostaną w 11 miastach-gospodarzach w 11 różnych państwach. Zanim jednak to nastąpi, będziemy świadkami ceremonii otwarcia, która została zaplanowana na piątek 11 czerwca 2021 roku! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:20 na Stadio Olimpico w Rzymie, a transmisja na żywo dostępna będzie na kanale TVP1.

Ceremonia otwarcia Euro 2021 - gdzie oglądać mecz otwarcia?

Pierwszy mecz Euro 2021 rozegrany zostanie na Stadionie Olimpijskim w Rzymie, pomiędzy reprezentacjami Turcji i Włoch. Pojedynek odbędzie się w ramach rywalizacji w grupie A, a pierwszy gwizdek usłyszymy już 11 czerwca 2021 roku o godzinie 21:00. Mecz Turcja - Włochy będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVP1 oraz TVP Sport, a także online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE