Cameron Diaz

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Cameron Diaz wraca na ekrany po 8 latach! Zagra w nowym filmie twórcy Słonecznego Patrolu

2022-06-30 12:04

Tęskniliście za Cameron Diaz? Jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie powraca na ekrany. Wiemy już, że pojawi się w nowej produkcji Netfliksa, gdzie zagra obok Jamiego Foxx'a. To będzie pierwszy jej występ od 8 lat!

Cameron Diaz i Jaime Foxx ponownie spotkają się na planie. Jeszcze w 2022 roku wystartują zdjęcia do nowego filmu, który zostanie zrealizowany dla Netfliksa. Przypomnijmy, że aktorka po raz ostatni wystąpiła w filmie w 2014 r. Później wyszła za mąż za wokalistę zespołu Good Charlotte i postanowiła cały swój czas poświęcić rodzinie. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że trudno jej zrezygnować z grania i pewnie jeszcze wróci do aktorstwa. Wygląda na to, że Diaz nie rzucała słów na wiatr i jeszcze w tym roku pojawi się na planie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Violetta Villas - ruszają prace nad filmową biografią polskiej diwy. Znamy pierwsze szczegóły!

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Back in Action - Cameron Diaz zagra w filmie Netfliksa

Netflix szykuje się do nakręcenia nowego filmu "Back in Action". W nowej produkcji zagrają Cameron Diaz i Jaimie Foxx. To właśnie Foxx poinformował w swoich mediach społecznościowych, że spotka się na planie z aktorką. Szczegóły fabuły są jednak ciągle trzymane w tajemnicy. Jedyne co wiemy, to że za kamerą stanie Seth Gordon, którego widzowie mogą kojarzyć z "Baywatch. Słoneczny patrol". Mężczyzna będzie również odpowiedzialny za scenariusz. Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w 2022 roku.

Sonda
Lubisz oglądać filmy z Cameron Diaz?

W jakich filmach zagrała Cameron Diaz?

Cameron Diaz przez wiele lat była na topie. Występowała w najpopularniejszych produkcjach i kasowych przebojach. Niektóre tytułu z jej udziałem zarobiły nawet 5 miliardów dolarów. Aktorkę mogliśmy oglądać m.in. w "Masce" gdzie pojawiła się u boku Carreya, w "Aniołkach Charliego", "Sposobie na blondynkę" oraz "Raporcie mniejszości". Użyczyła również głosu Fionie ze "Shreka".