Cafe Euro w Polsat Sport - kiedy i o której oglądać?

2021-06-12 10:42 kg
Cafe Euro
Autor: materiał prasowy

Nazwa programu Cafe Euro nawiązuje do Cafe Futbol czyli jednej z najdłużej emitowanych i najbardziej znanych polskich audycji piłkarskich. Formuła Cafe Euro sprawdziła się podczas piłkarskich mistrzostw Starego Kontynentu w 2012 oraz 2016 roku. Teraz przyszedł czas na Euro 2021. Kiedy i o której oglądać Cafe Euro w Polsat Sport?

Cafe Euro w Polsat Sport - kiedy i o której oglądać? W gronie prowadzących Cafe Euro są czołowi dziennikarze i komentatorzy w Polsce, tacy jak Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow, Marcin Feddek i Przemysław Iwańczyk. Wspierać będzie ich liczący ponad 20 osób zespół redakcyjny, w tym specjalny wysłannik do bazy reprezentacji Polski oraz korespondenci zagraniczni. W studiu Cafe Euro gościć będą cenieni eksperci piłkarscy oraz dziennikarze i komentatorzy.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Cafe Euro w Polsat Sport - kiedy i o której oglądać?

Od piątku 11 czerwca, przez cały czas trwania piłkarskich mistrzostw Europy, Polsat Sport będzie emitował piłkarski talk show Cafe Euro. Program nadawany będzie codziennie o godzinie 8:00 oraz dodatkowo o 22:45 po rozegranych meczach. Poranne wydanie Cafe Euro skupiać się będzie na reprezentacji Polski oraz przeglądzie informacji o nadchodzących meczach. Wieczorny program będzie podsumowaniem wydarzeń boiskowych wraz z analizami taktycznymi i wywiadami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE