BrzydUla 2 odcinki 144, 145, 146, 147, 148 streszczenia: W domu Szymczyków pojawia się Kacper. Violetta i Sebastian rzucają się sobie w ramiona

2021-05-05 14:05 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/JAKUB KAMINSKI EAST NEWS;

Kontynuacja BrzydUli zdecydowanie była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Nowe odcinki produkcji zadebiutowały na antenie TVN7 na początku października 2020 roku. W nowych epizodach nie zabrakło ukochanych bohaterów widzów - Uli, Marka, Violetty, Maćka, Ani czy też Sebastiana. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach serialu? Już teraz sprawdźcie streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane w dniach 10-14 maja, o godzinie 20:00 w TVN7.

BrzydUla 2 odcinki 144, 145, 146, 147, 148 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

BrzydUla 2 - odcinek 144

Nad ranem w domu Dobrzańskich pojawia się Jasiek. Ula czuje się głupio po wczorajszym dniu. Brat nie ma żalu, prosi jedynie o przysługę – potrzebuje pożyczyć samochód. Kobieta obiecuje, że wymyśli sposób, żeby wesprzeć brata i jego wspólnika. Adam czuje, że leki psychotropowe wcale mu nie pomagają – są za słabe w starciu z Febo. Szuka wsparcia u zaspanej Bożenki. Czy je otrzyma? Paulina i MiroSławo rozmawiają o fiasku, które ponieśli – nie zdążyli z prezentacją projektów. Wszystkiemu winny okazuje się… brak asystenta. Projektanci tłumaczą, dlaczego nie zaakceptowali syna Pshemko. Pani prezes obiecuje znaleźć winnych całego zamieszania i ich ukarać. Iza i Gutowska czują niepokój. Między Jaśkiem a Józefem dochodzi do kolejnego spięcia. Wojtek próbuje załagodzić nerwową sytuację. Paulina dzwoni do Marka. Chce, żeby pomógł jej zażegnać kryzys z projektantami. Dobrzański deleguje Ulę, a sam wraca do obowiązków domowych. Febo jest wściekła. Nie na takie wsparcie liczyła. Z obecności Uli cieszy się natomiast Adam, który chce porozmawiać z nią o swojej kłótni z prezesową. Tymczasem Ula dostaje telefon z prośbą o ratunek!

BrzydUla 2 - odcinek 145

Violetta i Sebastian rozmawiają o wspólnej podróży do Chin na kolejne starcie z panem Hu. Kobieta jest wdzięczna za okazane wsparcie. Niestety, Fic nie podziela ich entuzjazmu – Sebastian nie może lecieć z Violettą! Ula podjeżdża taksówką pod szkołę dzieci. Na miejscu jest również Marek. Okazuje się, że wpadli w pułapkę zastawioną przez Julkę i Kubę. Adam zdobywa się na odwagę i idzie skonfrontować się z Pauliną. Oświadcza, że nie ma zamiaru oddawać swoich udziałów, ani tym bardziej odchodzić z firmy. Jest gotów walczyć o swoje sprawy do końca. Wściekła prezes wpada jak burza do księgowości i każde pracownicom zablokować Turkowi dostęp do wszystkiego. Po jej wyjściu w pokoju księgowych zjawia się Adam z podobną prośbą, tylko dotyczącą Pauliny… Ula wraca do domu. W tym czasie Marek zabiera dzieci do swojego nowego mieszkania. Umawiają się na „rodzinny” wieczór gier. Czas mija, a mąż z dziećmi nie przyjeżdżają…

BrzydUla 2 - odcinek 146

Julka budzi się w środku nocy u Marka w mieszkaniu. Prosi ojca, żeby odwiózł ją do mamy. Również Ula nie może spać. Przegląda zdjęcia i wspomina szczęśliwe rodzinne chwile. Nagle dzwoni telefon… W środku nocy dzwoni również telefon Violetty. Kobieta otrzymuje niepokojące wiadomości – wzywa na pomoc Sebastiana i Fica! Nad ranem Marek udowadnia dzieciom, że panuje nad sytuacją. Ma dla nich wszystko przygotowane – nowe ubrania, przybory do higieny. Wszystko, żeby dzieci czuły się jak w domu i prosto od niego mogły pojechać do szkoły. Okazuje się jednak, że jest coś, o czym zapomniał… Po odsłuchaniu wiadomości od Violetty Sebastian pędzi do hotelu. Drzwi otwiera mu Fic, informując, że Kubasińska bierze kąpiel. Po krótkiej i intensywnej rozmowie z adwokatem Sebastian wychodzi. Pod hotelem zauważa znajomą postać… Marek odwozi dzieci do szkoły, po czym jedzie pożegnać się z terapeutką. Tymczasem Ula odbiera dzieci ze szkoły. Rozmawiają o nowej rzeczywistości. Violetta dowiaduje się, że ktoś o nią pytał. Co więcej, zostawił jej list. Po zapoznaniu się z jego treścią, ukrywa go przed Sebastianem!

BrzydUla 2 - odcinek 147

Ula krząta się w domu i przygotowuje dzieci do szkoły. Zapewnia Marka, że nie ma żalu o to, że zostawił Julkę i Kubę u siebie na noc. Z drugiej strony wbija mężowi szpilę… Księgowe nie wiedzą, po czyjej stronie powinny się opowiedzieć – Pauliny czy Adama. Tymczasem Daniel rozpuszcza w F&D plotki na temat wyrzucenia Turka z firmy i z zarządu. Na ich eskalację nie trzeba długo czekać. Z kolei Ula postanawia załagodzić napiętą sytuację pomiędzy Febo a Turkiem. Pod nieobecność Ani w domu Szymczyków pojawia się… Kacper z bukietem kwiatów. Próbuje zaprzyjaźnić się z mamą Maćka i przekonać ją, żeby mu pomogła. Kiedy Ania wraca do domu, przeżywa szok, widząc nieproszonego gościa! Nadchodzi dzień wyprowadzki. Marek zbiera się za pakowanie swoich rzeczy. Nie przychodzi mu jednak to zbyt łatwo. W międzyczasie Adam dociera do firmy. Już na wejściu słyszy plotki szkalujące jego dobre imię. Wściekły rusza na umówione spotkanie z Ulą – jest zdecydowany wkroczyć na drogę sądową. Czy Dobrzańskiej uda się rozbroić chodzącą tykającą bombę?

BrzydUla 2 - odcinek 148

Odcinek 148 Ula wspiera Anię po wczorajszej wizycie Kacpra. Sama jednak przypomina sobie, że nie ustaliła z Markiem, kto pilotuje dziś sprawy rodzinne. Czuje, że na jednym polu wygrywa z mężem. Ale czy na pewno? Sebastian nadal jest wściekły na Violettę. Żali się Władkowi. W tym samym czasie Kubasińska postanawia nie zatajać nic przed ukochanym – dzwoni do niego i ściąga go do hotelu. Iza jest w kropce – żaden z kandydatów nie spełnia wymagań MiroSławo. Kiedy na jej drodze pojawia się kolejny chętny do pracy – Alan – krawcowa postanawia inaczej rozegrać sprawę. Po kolejnej małej kłótni z Violettą Sebastian wychodzi z hotelu. Feliks podąża za nim – panowie rozmawiają sobie od serca. Po chwili Olszański wraca do hotelu i spotyka się z Violettą. Uczucie bierze górę – zakochani rzucają się w sobie ramiona. Nagle oświeca ich błysk flesza. Rozpoczyna się pogoń za paparazzo, który jest zwiastunem dopiero nadchodzących kłopotów. Ula orientuje się, że Marek powoli organizuje swoje mieszkanie. Jest przybita. Jeszcze bardziej, kiedy mąż opowiada jej o niespodziance, którą dla niej przygotował.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE