BrzydUla 2 odcinki 114, 115, 116, 117, 118 streszczenia: Fic informuje Marka, że pozew rozwodowy został złożony. Maciek przyjmuje ofertę pracy i wyjeżdża

2021-03-30 8:43 kg
BrzydUla
Autor: Bartosz Krupa/East News

Kontynuacja BrzydUli zdecydowanie była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Nowe odcinki produkcji zadebiutowały na antenie TVN7 na początku października 2020 roku. W nowych epizodach nie zabrakło ukochanych bohaterów widzów - Uli, Marka, Violetty, Maćka, Ani czy też Sebastiana. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach serialu? Już teraz sprawdźcie streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane w dniach 29 marca - 2 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVN7.

BrzydUla 2 odcinki 114, 115, 116, 117, 118 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

BrzydUla 2 - odcinek 114

Adam czuje się nieswojo bez opieki terapeutki. Postanawia znaleźć sobie nowego powiernika. Jego wybór okazuje się zaskakujący! Ania i Maciek rozmawiają o problemach Uli i Marka. Ania nie może uwierzyć, że ich historia miłosna ma smutny koniec. Maciek podświadomie obawia się, że drogi jego i żony również się rozchodzą. Tymczasem terapeutka rozmawia z Dobrzańskimi. Nieświadoma niczego popełnia gafę… Józef podpytuje Jaśka o skandal z jego udziałem w Anglii. Chłopak wtajemnicza go w sprawę. Niestety, nie mówi całej prawdy. Co więcej, okłamuje ojca. Potem ma wyrzuty sumienia. Wojtek próbuje dodać mu otuchy – kiedy ich firma na dobre wystartuje, rozwiąże swoje problemy! Niestety, nie są przygotowani na produkcję na większą skalę. Nagle, ku ich zdziwieniu, pojawia się rozwiązanie… Ula i Marek analizują, co usłyszeli od terapeutki. Wieczorem, w domu, emocje biorą górę – małżonkowie padają sobie w ramiona!

BrzydUla 2 - odcinek 115

Nad ranem Julka i Kuba mają powody do radości – alergia minęła! Również Ula czuje, że przed nią i Markiem nowe otwarcie. Radosne śniadanie w domu Dobrzańskich przerywa pojawienie się Pauliny – Marek zapomniał o ich wspólnym wyjeździe do Poznania. W domu Maćka pojawia się Grzesiek. Ma dla kumpla propozycję pracy. Szymczyk postanawia wysłuchać oferty i zapoznać się warunkami. Te okazują się nad wyraz korzystne. Pojawia się jednak drobny – a zarazem bardzo istotny – szczegół… Szczęśliwa Ula relacjonuje wydarzenia ostatniego wieczora. Jest pełna nadziei i pewności, że Marek jest jej drugą połówką. Ania studzi jej entuzjazm – opowiada o tym, co zastała w domu Dobrzańskich podczas nieobecności Uli. Violetta i Angelica idą na kolację do Sebastiana. Młodsza Kubasińska przygotowuje romantyczny posiłek dla siostry i Sebastiana, a po chwili niezauważalnie ulatnia się. Byli narzeczeni zostają sami. Pod wpływem chwili dochodzi między nimi do szczerej rozmowy! Marek wraca z Poznania. W domu czeka na niego Ula, która ma mu coś do zakomunikowania!

BrzydUla 2 - odcinek 116

Ania i Maciek rozmawiają o propozycji pracy, którą dostał Szymczyk. Rozważają wszystkie „za” i „przeciw”. W końcu nadchodzi chwila prawdy – trzeba podjąć decyzję. Skacowana Violetta budzi się w domu Sebastiana. Mężczyzna proponuje jej śniadanie, ale ona postanawia wyjść po angielsku. Tymczasem Fic szuka jej w F&D. Natrafia na Angelicę, która podaje mu „instrukcję obsługi siostry”. Marek widzi, jak Ula wyrzuca szlafrok do kosza. Orientuje się, że żona rozmawiała z Anią. Między małżonkami dochodzi do niezręcznej dyskusji, która przeradza się w minikłótnię. Maciek odwiedza Ulę, szukając u niej wsparcia. Przyjaciółka jest zachwycona, do momentu, kiedy poznaje szczegóły zatrudnienia… W między czasie Ania przekazuje teściowej dobrą wiadomość… Chwilę później rozjuszona mama Maćka wpada do domu Uli, żeby skonfrontować się z synem. Chce przemówić mężczyźnie do rozsądku! Violetta rozmawia z Angelicą. Nie rozumie, dlaczego siostra próbuje wrobić ją w znajomość z facetem, który jej się podoba. Następnie sama idzie na masaż, który budzi w niej „traumy energetyczne”… Podczas zabiegu doznaje także oświecenia! Po porannym spięciu z Ulą Marek szuka mieszkania dla siebie. Kiedy prowadzi kolejną – podejrzaną – rozmowę, do gabinetu wchodzi Ula… Wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed Dobrzańskimi!

BrzydUla 2 - odcinek 117

Maciek żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Po wyjeździe męża Ania jest w rozsypce. Szuka wsparcia u Uli. W domu Sebastiana pojawia się ekipa z prezentem od Violetty. Mężczyzna jest w szoku! Pomimo pierwszej reakcji postanawia go wypróbować – zasypia błogim snem i budzi się w objęciach Violetty! Pogodzeni MiroSławo rozmawiają z Markiem. Proszą go o jedno – szczerość i klarowność działań. Dobrzański obiecuje spełnić ich życzenie, lecz już po chwili łamie jedną z obietnic. Po chwili na spotkanie dociera też Ula. Między nią a Pauliną dochodzi do biznesowego starcia. Po której ze stron stanie Marek? Tymczasem Febo informuje wszystkich zaskoczonych o swoim planie B., który sfinansuje kolekcję rozwodową MiroSławo. Cała sytuacja odbija się na, i tak już wątłej, relacji Dobrzańskich. Rozwścieczona Violetta wpada do gabinetu Fica. Mecenas usiłuje się jej wytłumaczyć, ale kobieta nie chce go słuchać. Jest przekonana o swojej racji! Paulina spotyka się z Aleksem. Okazuje się, że Francesco nadal przebywa w Polsce. Postanawiają ostrzec przed nim swoich przyjaciół. Ale czy nie jest za późno? Spóźniony, ale wyspany, Sebastian dociera do firmy. Czeka na niego zdołowany Marek – jego małżeństwo dobiega końca. Tymczasem Ala i Ula rozmawiają o wydarzeniach z przeszłości… Dochodzi do zaskakujących wniosków.

BrzydUla 2 - odcinek 118

Nad ranem Sebastiana budzi pukanie do drzwi – kurier przyjechał po narożnik. Mężczyzna udaje, że nie ma go w domu. Dzwoni też do Violetty, żeby zaproponować jej rozwiązanie ich problemu. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. Fic informuje Marka, że pozew rozwodowy został złożony. Dobrzańscy uznają, że nadszedł czas, żeby porozmawiać z dziećmi. W międzyczasie listonosz przynosi list polecony do Uli. Dzieci od razu zauważają, że to pismo z sądu. Prześcigają się w domysłach. Mają jednak przeczucie, że sprawa jest poważna. Ala próbuje zbagatelizować ich pomysły. Z drugiej strony sama wzywa Józefa na pomoc – muszą porozmawiać z Ulą i Markiem! Adam jest pod wrażeniem nagłej zmiany w zachowaniu współpracowników. Również Ewa postanawia skorzystać z okazji, żeby zbliżyć się do nowego „prezesa”. Wykorzystuje do tego wiedzę, którą dostała od księgowych. Bożenka widzi, jak Adam i Ewa dobrze się bawią. Jest zazdrosna. Postanawia coś z tym zrobić! Po intensywnym dniu Violetta i Sebastian wracają do domu. Podczas rozmowy sytuacja ponownie robi się niezręczna. Wieczorem Viola spędza czas z Angelicą, która postanawia otworzyć siostrze oczy! Ula i Marek ponownie ścierają się w sprawach zawodowych – sytuacja w małżeństwie jest coraz bardziej napięta. Józef odbiera dzieci ze szkoły. Wszyscy jadą do domu Dobrzańskich i czekają na Ulę i Marka. Julka i Kuba korzystają z nieuwagi dziadków i podkradają list z sądu…

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE