BrzydUla 2 odcinki 11, 12, 13, 14, 15 streszczenia: Sebastian stara się uświadomić Markowi błąd, który popełnia. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań, która ma szokujący finał

2020-10-19 11:03 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

BrzydUla 2 odcinki 11, 12, 13, 14, 15 streszczenia. Kontynuacja przygód Uli i Marka była zdecydowanie najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku. Widzowie z niecierpliwością czekali na nową odsłonę serialu, aby poznać dalsze losy ulubionych bohaterów. Nowe odcinki BrzydUli można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 w TVN7. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia kolejnych odcinków produkcji.

BrzydUla 2 odcinki 11, 12, 13, 14, 15 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia. Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została… cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale jednak cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”…

BrzydUla 2 - odcinek 11

Po rozmowie z Arturem Ula postanawia oswoić dzieci z Febo&Dobrzański. Na miejscu okazuje się, że nie mogła wybrać gorszego momentu. Po poznaniu Kacpra Maciek popada w jeszcze większą paranoję. Podejrzewa, że dni jego małżeństwa są policzone. Nie odpuszcza jednak tak łatwo i zamierza walczyć o żonę. W tym celu musi naprawić błędy z przeszłości. Ala, zajmując się Antosiem, niechcący zatrzaskuje go w domu. Z odsieczą przychodzi jej Beatka, ale nie sama! Podczas sesji kombinezonów roboczych fotograf nie potrafi porozumieć się z modelką, która ma opory przed realizacją całego przedsięwzięcia. W tej sytuacji do akcji wkracza Nadia… Marek nawiązuje kontakt z Pshemko.

BrzydUla 2 - odcinek 12

Ula wciąż nie może otrząsnąć się po sytuacji, którą zastała w biurze męża. Postanawia się z nim skonfrontować. Maciek zaczyna mieć obsesję na punkcie Kacpra. Prowadzi małe śledztwo w sieci. To samo doradza Uli, która nie wie, co ma myśleć o nowej asystentce Marka. Oboje czeka spore zaskoczenie. Bożenka ma problemy z rozliczeniem jednego z ostatnich projektów. Prosi Adama o pomoc. Rozmowa schodzi na bardzo gorące tematy… Tymczasem relacje Sebastiana i Marka są coraz bardziej napięte. Ula, pod wpływem impulsu, zaprasza na kolację niespodziewanego gościa.

BrzydUla 2 - odcinek 13

Kolacja w domu Dobrzańskich przebiega w bardzo niezręcznej atmosferze. Jedynie Kuba cieszy się z wizyty gościa. Wieczorem Ula rozmawia z mężem o swoim powrocie do pracy. Niestety, Marek nie podziela jej entuzjazmu i wyraźnie gra na zwłokę. Chcąc rozładować napięcie, składa żonie propozycję „biznesową” nie do odrzucenia. Ula postanawia wziąć się za siebie. Sebastian stara się uświadomić Markowi błąd, który popełnia. Niestety, kumpel nie chce słuchać jego rad. Od słowa do słowa dochodzi do ostrej wymiany zdań, która ma szokujący finał. Adam prosi Bożenkę, żeby została dłużej w pracy. Między wierszami nawiązuje do ich ostatniej rozmowy. Bożenka jest przerażona…

BrzydUla 2 - odcinek 14

Ala wypytuje Beatkę o „Bazylego”. Obawia się, że to nie jest dobre towarzystwo dla dojrzewającej dziewczyny. Rozmowa kończy się jak zwykle awanturą. Nastolatka nic sobie z tego nie robi i zataja przed ojcem i jego partnerką kolejny sekret… Maciek źle znosi informację o powrocie Uli do pracy. Choć nie mówi tego głośno, czuje się zdradzony przez przyjaciółkę. Adam zaprasza Bożenkę na elegancką kolację. W Febo&Dobrzański pojawia się para ekscentrycznych projektantów – MiroSławo. Zbliża się romantyczny wieczór Uli i Marka. Kobieta postanawia zaskoczyć męża i zrobić się na bóstwo!

BrzydUla 2 - odcinek 15

Ula szykuje się do randki z Markiem. Bardzo zależy jej na tym, żeby wieczór był idealny i pozostał w ich pamięci na długo. Niestety, rzeczywistość jest brutalna. Już od samego początku napotyka na problemy – zaczyna sią od efektów metamorfozy, a kończy na nieproszonych gościach. Jaki będzie finał wieczoru? Po kolacji Adam odwozi pijaną Bożenkę do domu. Maciek, niemile zaskoczony postawą kuzynki, robi jej wyrzuty. Ania próbuje załagodzić sytuację. Na nic jednak jej starania – wymiana zdań pomiędzy kuzynami kończy się ostateczną decyzją Bożenki!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE