BrzydUla 2 - kiedy nowe odcinki serialu TVN? Kto powróci do obsady?

2019-02-03 10:33
BrzydUla
Autor: Bartosz KRUPA/East News BrzydUla. Zacierać ręce mogą też fani popularnej niegdyś „Brzyduli”. O powrocie telenoweli mówi się już coraz głośniej. Odtwórczyni głównej roli – Julia Kamińska - niedawno upubliczniła pierwszą stronę scenariusza drugiej części, ale na razie wszystko owiane jest tajemnicą.

Kultowy serial TVN powraca! Co już wiadomo o premierze BrzydUli 2 i kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

BrzydUla 2 - kiedy serial TVN powróci i kogo zobaczymy w obsadzie? Twórcy oficjalnie potwierdzili już, że ruszyły prace nad kontynuacją jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali stacji! Co już wiadomo o BrzydUli 2 i nowych losach bohaterów serialu? Czy do produkcji powrócą stare postacie?

Diagnoza sezon 4 powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu TVN? O czym będą?

BrzydUla 2 powstaje! Co już wiadomo o kontynuacji serialu?

Tą radosną informacją podzielił się na swoim Instagramie scenarzysta produkcji, Piotr Jasek. Udostępnił on fragment scenariusza BrzydUli 2, w którym opisana jest rozmowa kuriera z dziwnym mężczyzną na terenie firmy Febo&Dobrzański. Biuro wygląda, jakby było kompletnie zniszczone (być może spalone?), a ze słów mężczyzny wynika, że wszyscy pracownicy zginęli! Trzeba przyznać, że to dość mroczny początek pierwszego odcinka kontynuacji serialu.

BrzydUla 2 - obsada. Kto powróci do produkcji?

Jak na razie wiadomo jedynie, że w kontynuacji zobaczymy ponownie Julię Kamińską. Trudno jednak domyślać się, w jakiej roli obecnie się pojawi, skoro widzowie mieli już okazję obserwować jej przemianę z brzydkiego kaczątka. Niewykluczone więc, że tym razem aktorka wcieli się w drugoplanową postać.

BrzydUla 2 - kiedy nowe odcinki?

Choć trudno w to uwierzyć, serial pierwotnie zadebiutował na antenie TVN w 2008 roku! Ostatni odcinek został wyemitowany rok później w grudniu. Może twórcy postanowią zrobić widzom prezent na 10-lecie zakończenia emisji i BrzydUla 2 trafi do jesiennej ramówki 2019? Mamy nadzieję, że więcej szczegółów poznamy już niebawem.

NAJNOWSZE