Brzydula 2 - jak skończy się losy Uli i Marka? Kiedy koniec serialu?

2022-05-23 17:08 Adrian Rybak
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

BrzydUla 2 to jeden z ulubionych seriali widzów TVN7. Wiele osób miało wątpliwości, czy kontynuacja wiele lat po zakończeniu pierwszego sezonu ma sens i szanse na sukces. Okazało się, że tak. Historia Uli i Marka znów przyciągnęła przed ekrany dużą widownię. Teraz fani będą musieli pożegnać się z bohaterami. Kiedy ostatni odcinek BrzydUli? Jak skończy się serial?

BrzydUla 2 dobiega końca. Fani seriali przez wiele lat czekali na kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Telewizja TVN zdecydowała się na nakręcenie nowych odcinków i z pewnością nie żałuje tej decyzji. Drugi sezon BrzydUli cieszył się niemal takim samym zainteresowaniem jak pierwszym. Scenariusz był pełny zwrotów akcji - od intryg, po zdrady aż po rozstania. Teraz wiadomo już, że BrzydUla się kończy. Fani zastanawiają się, czy podobnie jak w ostatnim odcinku pierwszego sezonu, zobaczą happy end z udziałem Uli i Marka. Postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na temat finału drugiej części BrzydUli.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

BrzydUla 2 - ostatni odcinek. Co się wydarzy?

Dla fanów serialu mamy dobrą informację. Produkcja będzie miała szczęśliwe zakończenie. Ula i Marek wrócą do siebie. Co więcej, mają odbyć się nawet ponowne zaręczyny. To jednak nie koniec. Widzowie zobaczą także happy end w przypadku innych par. Razem będą Violetta i Sebastian oraz Bożena i Adam.

BrzydUla 2 - kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla 2 zakończy się 292. odcinkiem. Data jego emisji jest już znana. Ostatni epizod zostanie pokazany w czwartek 26.05.2022, tradycyjnie o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN 7.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale komediowe. Te produkcje bawią do łez

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE