BrzydUla 2

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

Brzydula 2 - jak skończy się losy Uli i Marka? Kiedy koniec serialu?

2022-05-23 17:08

BrzydUla 2 to jeden z ulubionych seriali widzów TVN7. Wiele osób miało wątpliwości, czy kontynuacja wiele lat po zakończeniu pierwszego sezonu ma sens i szanse na sukces. Okazało się, że tak. Historia Uli i Marka znów przyciągnęła przed ekrany dużą widownię. Teraz fani będą musieli pożegnać się z bohaterami. Kiedy ostatni odcinek BrzydUli? Jak skończy się serial?

BrzydUla 2 dobiega końca. Fani seriali przez wiele lat czekali na kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Telewizja TVN zdecydowała się na nakręcenie nowych odcinków i z pewnością nie żałuje tej decyzji. Drugi sezon BrzydUli cieszył się niemal takim samym zainteresowaniem jak pierwszym. Scenariusz był pełny zwrotów akcji - od intryg, po zdrady aż po rozstania. Teraz wiadomo już, że BrzydUla się kończy. Fani zastanawiają się, czy podobnie jak w ostatnim odcinku pierwszego sezonu, zobaczą happy end z udziałem Uli i Marka. Postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na temat finału drugiej części BrzydUli.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

BrzydUla 2 - ostatni odcinek. Co się wydarzy?

Dla fanów serialu mamy dobrą informację. Produkcja będzie miała szczęśliwe zakończenie. Ula i Marek wrócą do siebie. Co więcej, mają odbyć się nawet ponowne zaręczyny. To jednak nie koniec. Widzowie zobaczą także happy end w przypadku innych par. Razem będą Violetta i Sebastian oraz Bożena i Adam.

BrzydUla 2 - kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla 2 zakończy się 292. odcinkiem. Data jego emisji jest już znana. Ostatni epizod zostanie pokazany w czwartek 26.05.2022, tradycyjnie o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN 7.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale komediowe. Te produkcje bawią do łez