Bridgertonowie

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Bridgertonowie sezon 3 - zmiany w nowych odcinkach! Co się wydarzy w serialu?

2022-04-06 10:29

Już wiemy, że Bridgertonowie doczekają się trzeciego sezonu. Twórcy nie czekali długo z ogłoszeniem kontynuacji, co ucieszyło wielu fanów serialu. Serialowa Lady Danbury zdradziła kilka informacji na temat nowych odcinków. Zapowiada się kilka zmian!

Bridgertonowie sezon 3 powstanie. To pewne! W planach jest nie tylko jeszcze jeden sezon, a nawet dwa. Trwają również intensywne prace nad spin-offem, który opowie o królowej Charlotte. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, który osiąga niesamowite wyniki oglądalności na Netfliksie. Zdjęcia do nowych odcinków ruszą latem 2022, a jedna z aktorek, Adjoa Andoh, pochwaliła się kilkoma informacjami na temat następnej części. W rozmowie z Radio Times, zapowiedziała sporo emocji i jeszcze więcej intryg ze strony Lady Danbury i królowej Charlotte. Co czeka widzów w trzecim sezonie serialu? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Bridgertonowie sezon 3 - zmiany w nowych odcinkach

W jednym z wywiadów dla Radio Times, aktorka Adjoa Andoh, zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w następnym sezonie. Jej słowa wskazują na to, że twórcy nie zdecydują się na kolejność z książek.

"Wszystko, co mogę powiedzieć o 3. sezonie, to to, że mamy ten kręgosłup z książek, który następnie Shondaland przeprowadza przez Shondaverse, jak ja to nazywam, i wtedy staje się to zupełnie inną rzeczą. Wiem, że więcej dzieci Bridgertonów czeka, by wziąć ślub, mamy więcej możliwych intryg wokół Whistledown, bez wątpienia Lady Danbury - wiem, że Lady Danbury i królowa znów będą głęboko zaangażowane w swoje machinacje i będzie więcej tego, co do tej pory" - powiedziała aktorka

Warto również wspomnieć, że dotychczasowy showrunner zrezygnował ze stanowiska, a jego miejsce zajęła Jess Brownell, która planuje opowiedzieć historie nieco inaczej. Wiemy również, że w kolejnym sezonie wróci Anthony i Kate, których obecność potwierdziła Simone Ashley.

Sonda
Czekasz na nowe odcinki serialu "Bridgertonowie"?

Bridgertonowie sezon 3 - kiedy premiera na Netflix?

Producentka serialu zdradziła, że na kolejne odcinki nie trzeba będzie czekać tak długo, jak na poprzednie. Prace nad 3. sezonem już ruszyły, a aktorzy spotkają się na planie latem 2022. Kontynuacja „Bridgertonów” ma liczyć 8 odcinków i pojawić się na początku 2023 roku. Netflix nie potwierdził jeszcze oficjalnie daty premiery.