Bonnie Wright - co dziś robi i jak wygląda Ginny z Harry'ego Pottera?

2019-03-11 16:45
Bonnie Wright
Autor: Ronald Asadorian/East News Bonnie Wright

Choć trudno w to uwierzyć, od premiery pierwszej części Harry'ego Pottera minęło już... 17 lat! A dziecięcy aktorzy, których mogliśmy oglądać w filmie, już dawno nie są dziećmi. Część z nich, jak na przykład Danel Radcliffe, kontynuuje swoją przygodę z aktorstwem. Inni jednak żyją obecnie z dala od błysku fleszy i cieszy się zupełnie zwyczajnym życiem.

Bonnie Wright - co dziś robi i jak teraz wygląda Ginny z Harry'ego Pottera? Bonnie zadebiutowała w filmie Harry Potter i Kamień Filozoficzny, mając zaledwie 10 lat! Jak dalej potoczyła się jej kariera i jak aktorka wygląda obecnie? Czy rola Ginny faktycznie otworzyła przed nią drzwi do świata Hollywood?

Bonnie Wright - co dziś robi Ginny z Harry'ego Pottera?

Jak z pewnością pamiętają wszyscy fani filmów o młodym czarodzieju, Bonnie wcielała się w postać Ginny Weasley w każdej z ośmiu części. W międzyczasie aktorka zagrała także w niewielkich produkcjach telewizyjnych, w których grała m.in. młodą Agatę Christie. Po zakończeniu swojej przygody z Harrym Potterem zagrała także w kilku większych filmach, jednak żaden z nich nie zdobył zbyt dużego rozgłosu - przynajmniej w naszym kraju.

Wright zainteresowała się jednak... reżyserią! Na koncie ma kilka krótkometrażowych filmów oraz nakręcenie teledysku do piosenki Dreaming Sophie Lowe. W 2011 roku Bonnie zaręczyła się Jamie'em Campbell Bowerem, którego poznała na planie Harry'ego Pottera (wcielał się w postać młodego Grindelwalda). Para rozstała się jednak zaledwie rok później.

Emilia Dankwa - tak zmieniła się Zosia z Rodzinki.pl!

Bonnie Wright - jak dziś wygląda Ginny z Harry'ego Pottera?

W ostatniej scenie drugiej części Insygniów Śmierci widzimy m.in. Harry'ego i Ginny kilkanaście lat później, już jako małżeństwo. Okazuje się, że postarzenie Bonnie wyszło charakteryzatorom świetnie - 28-letnia dziś aktorka po kilku latach wygląda niemal dokładnie tak samo jak w tej scenie!

NAJNOWSZE