Billy The Kid - nowy serial na Dzikim Zachodzie od twórcy "Wikingów". Kiedy i gdzie oglądać w Polsce?

2022-05-23 14:38 Leon Pietrzak
Billy The Kid
Autor: Album Online/East News

Czas wyciągnąć rewolwer z szuflady, ładnie przeczyścić i przenieść się na Dziki Zachód. Twórca legendarnych "Wikingów" stworzył nowy serial, który jeszcze latem 2022 trafi na streaming. W głównej roli pojawi się Tom Blyth. Kiedy i gdzie oglądać?

Billy The Kid to nowa propozycja od Michaela Hirsta - twórcy takich produkcji jak "Wikingowie", "Jan Paweł II: Nie lękajcie się", czy "Elizabeth" za którą otrzymał nominację do nagrody BAFTA za najlepszy scenariusz oryginalny. Tytuł opowie historię jednego z najpopularniejszych rewolwerowców z Dzikiego Zachodu, a cała akcja będzie działa się pod koniec XIX wieku. Premiera serialu już niedługo, więc twórcy postanowili udostępnić pierwszy teaser. W głównej roli zobaczymy Toma Blytha ("Robin Hood", "Benediction"). Wiemy również, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kim byli Wikingowie? Co to jest Walhalla? Poznaj ciekawostki i mity o słynnych wojownikach!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Billy The Kid - fabuła. O czym jest serial?

Billy ma opinie zimnokrwistego mordercy napadające na pociągi i banki, a tak naprawdę jest charyzmatycznym rewolwerowcem, który przypadkiem znalazł się w samym środku walki między dwoma gangami. Mając 15 lat był już bardzo znany, a jego losy śledziły wszystkie lokalne gazety. Mówi się również, że zginął w wieku 21 lat. Plotki głoszą, że wykorzystał swoją rzekomą śmierć do ucieczki ze świata przemocy i nienawiści. Zmienił tożsamość i przeniósł się z ukochaną do Meksyku.

Sonda
Lubisz oglądać filmy, których akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie?

Billy The Kid - ile odcinków? Obsada i data premiery

Billy The Kid będzie liczył 8 odcinków. Na ekranie pojawi się nie tylko Tom Blyth, ale również Daniel Webber, Dakota Daulby, Sean Owen Roberts, Eileen O'Higgins, Ryan Kennedy i Jonah Collider. W Polsce serial będzie można obejrzeć 12 czerwca 2022 r. na platformie Viaplay.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE