Billy The Kid

i

Autor: Album Online/East News

Billy The Kid - nowy serial na Dzikim Zachodzie od twórcy "Wikingów". Kiedy i gdzie oglądać w Polsce?

2022-05-23 14:38

Czas wyciągnąć rewolwer z szuflady, ładnie przeczyścić i przenieść się na Dziki Zachód. Twórca legendarnych "Wikingów" stworzył nowy serial, który jeszcze latem 2022 trafi na streaming. W głównej roli pojawi się Tom Blyth. Kiedy i gdzie oglądać?

Billy The Kid to nowa propozycja od Michaela Hirsta - twórcy takich produkcji jak "Wikingowie", "Jan Paweł II: Nie lękajcie się", czy "Elizabeth" za którą otrzymał nominację do nagrody BAFTA za najlepszy scenariusz oryginalny. Tytuł opowie historię jednego z najpopularniejszych rewolwerowców z Dzikiego Zachodu, a cała akcja będzie działa się pod koniec XIX wieku. Premiera serialu już niedługo, więc twórcy postanowili udostępnić pierwszy teaser. W głównej roli zobaczymy Toma Blytha ("Robin Hood", "Benediction"). Wiemy również, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kim byli Wikingowie? Co to jest Walhalla? Poznaj ciekawostki i mity o słynnych wojownikach!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Billy The Kid - fabuła. O czym jest serial?

Billy ma opinie zimnokrwistego mordercy napadające na pociągi i banki, a tak naprawdę jest charyzmatycznym rewolwerowcem, który przypadkiem znalazł się w samym środku walki między dwoma gangami. Mając 15 lat był już bardzo znany, a jego losy śledziły wszystkie lokalne gazety. Mówi się również, że zginął w wieku 21 lat. Plotki głoszą, że wykorzystał swoją rzekomą śmierć do ucieczki ze świata przemocy i nienawiści. Zmienił tożsamość i przeniósł się z ukochaną do Meksyku.

Sonda
Lubisz oglądać filmy, których akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie?

Billy The Kid - ile odcinków? Obsada i data premiery

Billy The Kid będzie liczył 8 odcinków. Na ekranie pojawi się nie tylko Tom Blyth, ale również Daniel Webber, Dakota Daulby, Sean Owen Roberts, Eileen O'Higgins, Ryan Kennedy i Jonah Collider. W Polsce serial będzie można obejrzeć 12 czerwca 2022 r. na platformie Viaplay.