Big Mouth

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Big Mouth sezon 6 powstanie? Kiedy będą nowe odcinki?

2022-06-02 15:51

Wszyscy fani zwariowanych animacji czekają na 6. sezon Big Mouth, który już w tym roku pojawi się w streamingu. Twórcy nie porzucili projektu, a prace nad serialem ciągle trwają. Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

Big Mouth to komediowa animacja dla dorosłych. Akcja opowiada o nowojorskich nastoletnich przyjaciołach, którzy mocno przeżywają okres dojrzewania, co prowadzi do licznych i zwariowanych sytuacji. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią sprośne, mocne i kontrowersyjne żarty. Wielka popularność serialu sprawiła, że twórcy zdecydowali się na stworzenie całkowicie osobnej produkcji, ale w tym samym uniwersum. Produkcję zatytułowano "Zasoby ludzkie" i można ją obejrzeć na Netfliksie. "Big Mouth" zebrał całkiem spore grono odbiorców, a tytuł nagrodzono nawet najważniejszymi nagrodami w branży (m.in. statuetką Emmy). Do tej pory powstało aż 5 sezonów, ale to jeszcze nie wszystko! Już jakiś czas temu Netflix potwierdził realizację kolejnej odsłony. Kiedy będzie można ją obejrzeć?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Animowane filmy i seriale dla dorosłych. 10 najlepszych propozycji! Znasz je wszystkie?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Big Mouth sezon 6 - kiedy nowe odcinki?

Poprzednie części "Big Mouth" zawsze pojawiały się jesienią. Jedynym wyjątkiem była 4. seria, która debiutowała w grudniu. Zgodnie z tradycją, nowe odcinki 6. sezonu mamy obejrzeć ponownie na przełomie września, października lub listopada. Twórcy nie potwierdzili dokładnej daty premiery, ale zapowiedzieli, że będzie z końcem 2022 roku.

Sonda
Lubisz oglądać animacje dla dorosłych?

Big Mouth i Zasoby ludzkie z nowymi sezonami!

Netflix oficjalnie ogłosił, że popularny serial animowany otrzyma 7. sezon! To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów. Co więcej! Twórcy ogłosili, że spin-off "Zasoby Ludzkie" również powróci z kolejną odsłoną. Śmiało można powiedzieć, że to jedna z niewielu oryginalnych produkcji Netfliksa, która doczekała się aż tylu serii.