Big Brother

Big Brother.Tak dziś wygląda Sebastian Florek. Ale się zmienił! To on jako pierwszy wszedł do Domu Wielkiego Brata

W tym roku minęły już 23 lata od pierwszej edycji Big Brothera. Pamiętacie kto pierwszy przekroczył próg Domu Wielkiego Brata w 2001 roku? Chodzi o Sebastiana Florka. Właściciel tartaku był wulkanem energii, a po odpadnięciu z programu zajął się polityką. Dziś wiedzie już zupełnie inne życie. Sebastian Florek z Big Brothera znalazł swoje miejsce na ziemi. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?

Spis treści

  1. Kim jest Sebastian Florek?
  2. Co dziś robi i jak wygląda Sebastian Florek?

Kim jest Sebastian Florek?

Sebastian Florek to jeden z najbardziej pamiętanych uczestników pierwszej edycji polskiego Big Brothera. To on jako pierwszy zamieszkał w Domu Wielkiego Brata w Sękocinie pod Warszawą.

Sebastian Florek miał wtedy 30 lat. Farmer z mazurskiej miejscowości Dorotowo – Stawiguda dał się poznać jako tryskający energią właściciel tartaku. Do programu zgłosił się, bo potrzebował w swoim życiu odmiany. W Big Brotherze zapowiadał, że jeśli wygra, to pieniądze przeznaczy na zakup jachtu.

Obejrzałem w telewizji zapowiedź programu, w której szukano chętnych. Nigdy wcześniej nie słyszałem o programie Big Brother, ale w jednej sekundzie zdecydowałem się, usiadłem do biurka i napisałem list. Wiedziałem, że musi w nim być coś, co zwróci uwagę czytającego. Pisałem w nim prawdę, ale rozrywkowo. Niestety, list ten gdzieś zaginął - wspominał w rozmowie z portalem Olsztyn.NaszeMiasto.

Sebastian Florek urodził się 29 stycznia 1971 roku. Dziś ma 53 lat. Florek zdobył serca widzów swoją autentycznością i humorem. Do programu wchodził z nastawieniem, że go wygra, ale długo nie wytrzymał. Z odcinka na odcinek widać było, że jest coraz bardziej przybity. "Z kamerami na początku nie miałem problemów, jednak z czasem zacząłem o tym myśleć. Może pewne zachowania zacząłem kontrolować. Przecież po wyjściu z domu muszę gdzieś żyć. Myślę, że Karolina może mieć przykrości po wyjściu, bo słyszałem, że ludzie źle odbierają jej zachowanie. Po wyjściu zdziwiłem się, że tak dużo obrazów idzie z kamer ukrytych za szybami. Myśleliśmy, że najważniejsze są te w środku"- dodał we wspominanym wcześniej wywiadzie.

Zobacz: Tak dziś wygląda Basia Knap z Big Brothera. Po programie zaczęła nowe życie

1. edycję Big Brothera wygrał Janusz Dzięcioł, a Sebastian Florek zajął dopiero 13. miejsce. Po zdobyciu popularności w głośnym programie telewizyjnym, Sebastian Florek sprzedał tartak i postanowił spróbować swoich sił w polityce.

Florek

i

Autor: Niemiec/AKPA

Florek próbował swoich sił jako kandydat w wyborach samorządowych, a później także parlamentarnych z ramienia SLD. Po kilku latach spędzonych na politycznej scenie, Sebastian Florek zdecydował się na radykalną zmianę w swoim życiu.

Co dziś robi i jak wygląda Sebastian Florek?

Sebastian Florek postanowił wrócić do korzeni i zająć się tym, co od zawsze go pasjonowało – dziś uprawia ziemię w rodzinnej miejscowości pod Olsztynem i prowadzi gospodarstwo agroturystyczne.

Polecamy: Jola Rutowicz jest dziś nie do poznania! Przeszła metamorfozę i wiedzie luksusowe życie na drugim końcu świata

Sebastian Florek zamienił politykę na agroturystykę

Prowadzenie agroturystyki okazało się dla Sebastiana Florka nie tylko ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku, ale także źródłem satysfakcji i spełnienia. Jak dziś wygląda Sebastian Florek? W czasach politycznej kariery nosił garnitur i krawat, teraz można go zobaczyć w roboczym ubraniu lub bez koszulki w polu, jak na tych zdjęciach, które znajdziecie w naszej galerii zdjęć!

Klaudiusz Sevkovic z Big Brothera tak teraz wygląda. Przeszedł duże zmiany w życiu!