Reality show

Big Brother. Tak dziś wygląda Jola Rutowicz. Nie poznacie jej! Odkopaliśmy jej stare zdjęcia

Jola Rutowicz 16 lat temu była na ustach wszystkich - wygrała "Big Brothera" i z dnia na dzień stała się sławna. Kruczoczarne włosy, tipsy, pluszowe konie i jednorożce stały się jej znakiem rozpoznawczym. Królowa kiczu i tandety dziś wygląda jednak zupełnie inaczej. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.

Spis treści

  1. Jola Rutowicz – skąd pochodzi? Ile ma lat?
  2. Jola Rutowicz wygrała "Big Brothera"
  3. Jola Rutowicz 2023. Tak dziś wygląda gwiazda "Big Brothera"

Jola Rutowicz – skąd pochodzi? Ile ma lat?

Jola Rutowicz pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Urodziła się 10 sierpnia 1984, co oznacza, że ma dziś 39 lat.

Jola od zawsze marzyła o sławie i blasku fleszy. Początkowo próbowała zaistnieć jako modelka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała jako recepcjonistka. Później wykreowała wizerunek lateksowej barbie i w 2007 roku przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu.

Jola Rutowicz wygrała "Big Brothera"

W programie "Big Brother" prowokowała, irytowała i łamała konwenase, widzowie byli nią zafascynowani. Rutowicz przyciągała uwagę swoją ekstrawagancją. Odważne stylizacje, mocny makijaż, długie tipsy i pluszowe konie – taką zapamiętali ją wszyscy. Rutowicz tłumaczyła później w wywiadach, że jej kreacja to wyreżyserowane show, które stworzyła specjalnie na potrzeby programu, kilka miesięcy przed wejściem do Domu Wielkiego Brata.

Nie byłam w tym poważna, robiłam to zupełnie świadomie. Czy aktor oszukuje? Chyba nie. Byłam aktorką. Telewizja jest jedną wielką sceną i widz powinien zdawać sobie z tego sprawę. Świetnie się bawiłam. To był sposób na zarobienie pieniędzy, to była moja praca – powiedziała w wywiadzie dla Superstacji.

16 lat temu o Joli Rutowicz było bardzo głośno. Po wygranej w słynny reality show błyskawicznie posypały się kolejne propozycje.

Jola wzięła udział w 5., vipowskiej edycji "Big Brothera", którą wygrał Jarosław Jakimowicz – ona sama zajęła w niej drugie miejsce. Jola i Jarek tworzyli na ekranie zgrany duet. Wszyscy zastanawiali się, czy naprawdę są parą, a może to upozorowany romans na potrzeby show.

Rutowicz i Jakimowicz dostali później własny program pt. "J&J, czyli Jola i Jarek", który łączył w sobie elementy serialu komediowego z formułą reality show.

Dziś wiadomo, że relacja tej dwójki to była ustawka.

Jola robiła wszystko, aby nie zginąć w tłumnie i była w tym bardzo konsekwentna. Przyjęła propozycję wzięcia udziału w 3. edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale jej przygoda z programem zakończyła się na 2. odcinku.

Rutowicz nie wspomina najlepiej udziału w show TVP.

O "Gwiazdy tańczą na lodzie" po upływie czasu powiem jedno. To była rzeź nie show. Jury upadło bardzo nisko, próbując się wyróżnić, znieważając innych i wcale nie chodzi tutaj tylko o mnie, ale również o panią Justynę Steczkowską. Wspaniałą kobietę, którą widziałam ze łzami w oczach za kulisami programu. Telewizja nie powinna pozwalać na taką złość i nienawiść. Show-biznes w tamtym czasie był bardzo zagubiony i brutalny. Mówię o mowie nienawiści, która panowała wśród celebrytów i celebrytek, redaktorów i redaktorek na co dzień. Wierzę w to, że z perspektywy czasu coś się zmieniło i zapanuje szacunek – powiedziała w rozmowie z Aleksandrą Pawłowską z serwisu kobieta.gazeta.pl.

Po wydaniu książki "Inna" w 2012 roku, Jola Rutowicz świadomie zakończyła swoją karierę medialną. "W życiu nie można robić ciągle tego samego. Ja podzieliłam swoje życie na kilka etapów i teraz jest czas na coś innego. Show- biznes nie był nigdy pomysłem na całe moje życie" – wyznała na antenie Superstacji w 2012 roku.

Co dziś słychać u Joli Rutowicz? Tak Jola Rutowicz prezentowała się w 2021 roku.

Jola Rutowicz 2023. Tak dziś wygląda gwiazda "Big Brothera"

Jola Rutowicz osiągnęła upragniony cel, jakim było zdobycie sławy w Polsce, a następnie zdecydowała się wyjechać do USA. W 2019 roku gwiazda "Big Brothera" wróciła na chwilę do rodzimej telewizji. W programie "Zmiany Wizerunku" pokazano operację nosa Jolanty Rutowicz przeprowadzoną w klinice Dr. Grzesiaka.

Dziś Jola Rutowicz stroni od mediów, a jej profil na Instagramie jest prywatny. Dotarliśmy do nowych zdjęć celebrytki. Znajdziesz je w naszej galerii.

Zobacz, jak zmieniła się Jola Rutowicz. Kiedyś była jedną z największych skandalistek w Polsce, a dziś wiedzie bajeczne życie w Miami, u boku milionera.

Listen on Spreaker.