Big Brother 2019: Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili dom. Co się stało?

2019-05-10 10:02
Big Brother - Paweł Grigoriuk - Eska Cinema
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Justyna Żak i Paweł Grigoruk rezygnują z udziału w programie Big Brother 2019. Wegańska para postanowiła w czwartkowy wieczór opuścić dom Wielkiego Brata. Dlaczego? Co było przyczyną tej decyzji?

Big Brother 2019: Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili dom. Co się stało? Justyna Żak w domu Wielkiego Brata mieszkała od 17 marca, czyli od początku trwania programu. W trakcie trwania reality-show zawiązała przyjaźnie z Kasią, Madzią i Łukaszem. Justyna dała się poznać jako osoba, która jest weganką, ale nie ma zamiaru namawiać ludzi do porzucenia jedzenia mięsa. Kobieta wdawała się w konflikty z mieszkańcami, które po chwili ustawały. Żak w trakcie całego programu była nominowana 4 razy. Po 6 tygodniach do domu Wielkiego Brata wszedł Paweł Grigoruk, chłopak Justyny. Co się stało, że para postanowiła opuścić program Big Brother 2019

Big Brother 2019: dlaczego Justyna i Paweł opuścili program?

Justyna Żak, która mieszkała w domu Wielkiego Brata od początku trwania reality-show nie czuła się akceptowana przez pozostałych uczestników. Kobieta uważała, że jej styl bycia nie pasował do programu i spodziewała się całkowicie czegoś innego po programie. W czwartek wieczorem między parą wegan doszło do rozmowy. Justyna mówiła Pawłowi, że nie chce z nimi rozmawiać w domu i chce już wyjść na zewnątrz. Najprawdopodobniej Żak załamała się po czwartej nominacji od pozostałych mieszkańców z rzędu i obawiała się, że w najbliższą niedzielę zostanie rozdzielona ze swoim chłopakiem. Widzowie programu Big Brother 2019 będą mogli obejrzeć wyjście Justyny i Pawła najprawdopodobniej w trakcie piątkowego odcinka o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Big Brother 2019: kto jest nominowany?

Justyna Żak była nominowana z dwiema uczestniczkami do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Aktualnie Magda Zając i Kasia Olek rywalizują, która z nich opuści program w najbliższą niedzielę. O tym jak głosować możecie przeczytać TUTAJ.

NAJNOWSZE