Big Brother 2 - uczestniczka Top Model w Domu Wielkiego Brata! Kim jest Natalia Nienałtowska?

2019-10-15 18:58 kw
Natalia Nienałtowska
Autor: screen Instagram/natalianien

Pierwsza edycja Big Brothera spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, dzięki czemu stacja zdecydowała się zrealizować drugą odsłonę reality show. Nowa edycja wystartowała 13 września i ponownie cieszy się sporą popularnością. Do Domu Wielkiego Brata dołączyli ostatnio nowi uczestnicy, którzy z pewnością nieco namieszają. Wśród nich znalazła się uczestniczka programu Top Model. Kim jest Natalia Nienałtowska?

Big Brother 2 - uczestniczka Top Model w Domu Wielkiego Brata! Kim jest Natalia Nienałtowska? Pierwsza edycja nowego Big Brothera wystartowała wiosną 2019 roku i od samego początku wzbudzała sporo kontrowersji. Te jak wiadomo zawsze przyciągają przed ekrany telewizorów sporo widzów, dlatego też zdecydowano się na realizację drugiej edycji show. Zadebiutowała ona 13 września. Do Domu Wielkiego Brata dołączyła ostatnio Natalia Nienałtowska, którą widzowie mieli okazję oglądać w programie Top Model.

Big Brother 2: Natalia Nienałtowska - kim jest?

Ostatnio w Domu Wielkiego Brata zawitały dwie nowe uczestniczki - Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys. Widzowie szybko zauważyli, że pierwsza z pań występowała już w telewizyjnym programie. Natalia Nienałtowska brała udział w castingach do Top Model. Kobieta dotarła do etapu boot camp, niestety nie udało jej się dostać do domu modeli i modelek. Do programu przyszła wraz z ukochanym.

Natalia ma 23 lata i pochodzi z Warszawy. Ostatnie dwa lata spędziła w Australii. Pracowała tam jako instruktor pływania, a w wolnych chwilach uprawiała surfing. Natalia bardzo dba o siebie, dlatego dużo trenuje oraz zdrowo się odżywia. Kocha podróże. Była również reprezentantką Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu w 2012 roku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌸 Post udostępniony przez NATALIA NIENAŁTOWSKA (@natalianien)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🐒 Post udostępniony przez NATALIA NIENAŁTOWSKA (@natalianien)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🦋 Post udostępniony przez NATALIA NIENAŁTOWSKA (@natalianien)
NAJNOWSZE