Big Brother 2 - Natalia Dawidowska. Kim jest uczestniczka nowej edycji?

2019-09-18 8:16
Big Brother 2 - Natalia Dawidowska. Kim jest uczestniczka nowej edycji?
Autor: TVN7 Big Brother 2 - Natalia Dawidowska. Kim jest uczestniczka nowej edycji?

Natalia Dawidowska jest uczestniczką nowej edycji reality-show Big Brother, który emitowany jest codziennie na antenie TVN 7. Kim jest Natalia? Czym się zajmuje? Wszystkie informacje znajdziecie na EskaCinema.pl.

Big Brother 2 - Natalia Dawidowska. Kim jest uczestniczka nowej edycji? Big Brother 2 wystartował pełną parą. Do domu Wielkiego Brata, który zlokalizowany jest w Gołkowie wprowadziło się 16. nowych mieszkańców. Jedną z uczestniczek jest Natalia Dawidowska z miejscowości Rumia. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Co jeszcze wiadomo o uczestniczce Big Brother 2?

Big Brother 2: kim jest Natalia Dawidowska?

Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka. Jak sama w trakcie rozmowy z uczestnikami Big Brother 2 przyznała, że jest osobą homoseksualną.

Big Brother 2: kiedy oglądać?

Program Big Brother 2 możecie oglądać cały tydzień o godzinie 20:00 na antenie TVN 7.

NAJNOWSZE