Big Brother 2: kim są nowi uczestnicy reality-show TVN?

2019-11-18 11:11
Big Brother - nowi uczestnicy - collage
Autor: TVN7 Big Brother 2: kim są nowi uczestnicy reality-show TVN?

Wielki Brat potrafi zaskakiwać nie tylko widzów, ale również i swoich mieszkańców. W programie Big Brother 2 pojawili się nowi uczestnicy, którzy będą walczyć o główną nagrodę w reality-show. Kim są i co już o nich wiemy?

Big Brother 2: kim są nowi uczestnicy reality-show TVN? Wielki Brat zaskakuje. W poprzedniej edycji widzowie i internauci narzekali na nudę, za to teraz, zwroty akcji są niemalże w każdym odcinku. W poprzednim, dziewiątym tygodniu reality-show, Ewa dobrowolnie opuściła program, przez co głosowanie na nominowanych uczestników zostało przerwane. Tym razem w trakcie niedzielnej Areny 17 listopada, widzowie oraz mieszkańcy decydowali, którzy kandydaci do programu wejdą do domu Wielkiego Brata. Kim są nowi uczestnicy reality-show?

Big Brother 2: kim jest Sandra Mendelowska?

Sandra Melendowska pochodzi z Krosna i ma 20 lat. Jest pasjonatką sportu, z którym wiązała całe swoje życie. Na co dzień trenuje pływanie i biegi oraz jest studentką wychowania fizycznego. Jest bardzo żywiołową osobą i nie potrafi usiedzieć z miejscu. Nienawidzi się nudzić. Ma 180 centymetrów wzrostu. Jest singielką, która czeka aż ktoś skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa tam gdzie nie trzeba.

Big Brother 2: kim jest Bartłomiej Czochara?

Bartłomiecj Czochara ma 34 lata i pochodzi z Gdańska. Był wojskowym, nurkiem. Z zawodu jest strażakiem. W swojej karierze wbiegał niejednokrotnie do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako taksówkarz, dostawca pizzy. Zagrał również w reklamie piwa.

Big Brother 2: gdzie oglądać program w TV i online?

Big Brother 2 możecie oglądać przez cały tydzień o godzinie 20:00 na antenie TVN 7. Całodobowy stream jest dostępny na platformie player.pl - ale jest płatny.

NAJNOWSZE