Będziemy mieszkać razem

i

Autor: TVP

seriale

Będziemy mieszkać razem - ile odcinków liczy serial TVP?

2024-03-03 19:33

W drugą rocznicę napaści Rosji na Ukrainę Telewizja Polska zaprasza widzów na serial Będziemy razem mieszkać, który przedstawia losy Polaków i Ukraińców w pierwszych miesiącach wojny. Za reżyserię produkcji odpowiada Anna Maliszewska i Tadeusz Łysiak, natomiast scenariusz napisali Alina Semerjakowa, Robert Mąka, Bartosz Blaschke i Renata Frydrych. Z ilu odcinków składa się serial Będziemy mieszkać razem?

Komediodramat Będziemy mieszkać razem to historia Basi i Tadeusza, polskiego małżeństwa przeżywającego kryzys, mieszkającego w ogromnym domu Magdy Lipińskiej, matki Tadeusza. Magda jest apodyktyczną teściową, która dąży do ideału zarówno w biznesie, jak i w sprawach rodzinnych. Za sprawą Basi i Tadeusza do domu Magdy przybywają uchodźcy, dwie Ukrainki – Anna i mała Waria, co wywraca świat bohaterki do góry nogami. Wbrew sobie przyjmuje je do domu, mając głównie na uwadze to, co pomyślą inni. Wspólne życie powoduje liczne komediowe, ale też wzruszające sytuacje. Przybycie Anny i Warii początkowo pogłębia kryzys, doprowadza do rozejścia się młodych małżonków, ale w ostatecznym rozrachunku ratuje związek Basi i Tadeusza. Z jednej strony poznajemy „królestwo Magdy”, z drugiej zaś świat ośrodka dla uchodźców, który Basia buduje z pomocą Gintera, Szwajcara z polskimi korzeniami.

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #24

Będziemy mieszkać razem - ile odcinków?

Pełna emocji opowieść o losach Polaków i Ukraińców, w pierwszych dniach i miesiącach wojny w Ukrainie zadebiutuje na antenie TVP1 już w piątek, 8 marca 2024 roku, o godzinie 20:35. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień, o tej samej porze. Serial składa się z 6 odcinków.