Beata Olga Kowalska: dzieci, mąż, wiek, Ranczo, Instagram, Magia nagości, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2021-04-13 20:11 AW
Beata Olga Kowalska
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Beata Olga Kowalska: dzieci, mąż, wiek, Ranczo, Instagram, reklama, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - te zapytania na temat polskiej aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Beata Olga Kowalska w 1991 roku ukończyła krakowską PWST. Choć największą popularność przyniosła jej rola w serialu Ranczo, jest również aktorką teatralną i musicalową - grała m.in. w musicalu Mamma Mia w Teatrze Muzycznym Roma.

Beata Olga Kowalska: dzieci, mąż, wiek, Ranczo, Instagram, Magia nagości, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - te frazy na temat polskiej aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Beacie Oldze Kowalskiej? Pierwszy raz na ekranie wystąpiła w 1999 roku w filmie Lepiej być piękną i bogatą. Ma na koncie wiele epizodów w polskich serialach - grała m.in. w Klanie, M jak miłość, Na Wspólnej czy Na dobre i na złe.

Beata Olga Kowalska: dzieci, mąż

Beata należy do osób, które bardzo cenią swoje życie prywatne i nie dzielą się nim publicznie. O swojej rodzinie nie opowiada w wywiadach, takich informacji próżno szukać również w mediach społecznościowych aktorki. 

Beata Olga Kowalska: wiek

Aktorka urodziła się 29 kwietnia 1966 roku we Wrocławiu. W 2021 roku skończy 55 lat.

Beata Olga Kowalska: Ranczo

Rola w serialu Ranczo przyniosła jej w naszym kraju olbrzymią rozpoznawalność. Beata Olga Kowalska wcielała się w nim w postać Doroty Wezół, żony doktora Mieczysława Wezóła.

Beata Olga Kowalska: Instagram

Instagram aktorki to beataolga. Beata wrzuca przede wszystkim zdjęcia związane ze swoją pracą np. zdjęcia z prób teatralnych czy zza kulis, sporadycznie zdarza się jej także wrzucić zdjęcie z wyjazdu czy spotkania z przyjaciółmi.

Beata Olga Kowalska: Magia nagości

Aktorka została prowadzącą wzbudzającego spore kontrowersje programu Magia nagości, w którym uczestnicy dobierają się w pary wyłącznie na podstawie wyglądu swoich nagich ciał. Emisja zaplanowana została na wiosnę 2021 roku w Zoom TV.

Beata Olga Kowalska: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Beata Olga Kowalska brała udział w ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Udało wygrać się jej odcinek, w którym wcielała się w Ewę Demarczyk, jednak ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE