Barwy szczęścia znikają z anteny! Kiedy nowe odcinki w TVP?

2022-11-28 15:52 NN
Barwy szczęścia znikają z anteny! Kiedy nowe odcinki w TVP?
Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia znikają z anteny! Kiedy nowe odcinki w TVP?

Barwy szczęścia - przerwa w emisji serialu. Dlaczego nie ma nowych odcinków i kiedy polski serial powróci na antenę TVP2? Sprawdziliśmy.

Barwy szczęścia to popularny polski serial, od lat emitowany przez Telewizję Polską. W ostatnim czasie twórcy zaserwowali nam nieco dramatów w życiu bohaterów, zatem widzowie z pewnością nie przyjmą dobrze wiadomości o zawieszeniu emisji. Jak długo potrwa i kiedy zobaczymy nowe odcinki? Wyjaśniamy.

Barwy szczęścia znikają z anteny! Kiedy nowe odcinki w TVP?

Szybko uspokajamy - przerwa w emisji Barw szczęścia nie potrwa zbyt długo. Nowe odcinki zobaczymy już w przyszłym tygodniu - 2707. epizod, który zgodnie z planem ukazałby się we wtorek 29 listopada, zadebiutuje na antenie TVP2 w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:10.

Dlaczego nie będzie nowych odcinków Barw szczęścia w tym tygodniu? Wszystko oczywiście przez Mundial, tj. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze - mecze będą odbywać się w czasie dotychczasowej emisji Barw szczęścia. Mamy jednak dobre wieści - jeśli ciekawi was, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach (i czy warto czekać na nie nieco dłużej), pod poniższym linkiem znajdziecie szczegółowe streszczenia odcinków 2706-2710. 

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE