Barwy szczęścia 2706, 2707, 2708, 2709, 2710 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

i

Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia 2706, 2707, 2708, 2709, 2710 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Barwy szczęścia 2706, 2707, 2708, 2709, 2710 STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

2022-11-25 14:27

Barwy szczęścia to popularny polski serial emitowany przez TVP. Co czeka bohaterów w najbliższym czasie? Prezentujemy streszczenie odcinków 2706, 2707, 2708, 2709 i 2710 serialu Barwy szczęścia i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia powracają z kolejnymi dramatami i zwrotami akcji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 2706, 2707, 2708, 2709 i 2710 odcinku serialu Barwy szczęścia? Streszczenia i szczegóły emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2706 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2706. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Justin zastępuje w hotelu Stańskich, którzy są na urlopie. Skotnicki rozmawia z Lilly o kolejnej wizycie chińskiej delegacji i przy okazji umawia się z dziewczyną na rundkę po nocnych klubach, by mogła wybrać lokale, które później poleci swoim klientom z Azji. Gdy o ich spotkaniu dowiaduje się Oliwka, od razu czuje ukłucie zazdrości... O poranku Renata odwiedza Damiana, by wyjaśnić sytuację z Biniem. Kiedy Wójcik poznaje prawdę, wyznaje dziewczynie, że był o nią zazdrosny i namiętnie przyjaciółkę całuje. Później Renata znów spotyka się w bistro z Biniem, na czym przyłapujeją Luiza. Nastolatka robi szefowej ostre wymówki oskarżając o to, że bawi się uczuciami jej ojca. Borys dziękuje Darkowi za pomoc w sprawie Aleksa. Junior nabiera pewności siebie, w szkole na nowo zbliża się do Ewy i w końcu ma odwagę, by postawić się Suchemu.

Barwy szczęścia 2706 - gdzie i kiedy oglądać?

2706. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 listopada 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2707 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2707. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: O poranku Lilly rozstaje się z Justinem, jest naprawdę zachwycona wspólną zabawą. Później chłopak pomaga jej załatwić wcześniejszą wizytę u Oliwki dla żony delegata z Chin. Zbrowska jest jednak zażyłością kolegi z rywalką tak zirytowana, że postanawia donieść Kajtkowi o rozrywkowym życiu dziewczyny. Renata chce wycofać się z układu z Kodurem, ale ten namawia ją, by zgodziła się wziąć udział w jeszcze jednej prowokacji z Biniem. Dominika odkrywa, że przyjaciółka naraziła się na niebezpieczeństwo, by uwolnićją od Wolnego. Klara próbuje pracować w apartamencie wydawnictwa, ale Bartosz odwiedza ją z szampanem oraz informacją, że jej książka dostała nagrodę. Zaczyna znów flirtować z pisarką. A gdy Pyrka próbuje go wyprosić, mężczyzna nagle robi się agresywny i brutalnie ją atakuje.

Barwy szczęścia 2707 - gdzie i kiedy oglądać?

2707. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2708 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2708. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Klara nie chce dłużej współpracować z Bartoszem i nie przyjmuje jego przeprosin, zwłaszcza że redaktor kolejny raz wyznaje jej miłość. Gdy pisarka donosi o jego zachowaniu Jareckiemu, wydawca od razu chce go zwolnić. Mężczyzna w odpowiedzi jednak sam oskarża Pyrkę o próbę uwiedzenia i zemstę za to, że jej zaloty odrzucił. Hubert po rozmowie z żoną od razu wyczuwa, że ukochana ma problemy i przyjeżdża, by otoczyć ją opieką. Damian martwi się o Renatę. Nagle postanowiła wyjechać i zniknęła. Gdy w Feel Good zjawia się Marcin, od razu wdaje się z nim w sprzeczkę, oskarżając policjanta o to, że naraził jego przyjaciółkę na niebezpieczeństwo. Kajtek dowiaduje się o wspólnej zabawie Justina z Lilly i dzwoni do kolegi z pretensjami. Później Cieślakkontaktuje się także z byłą ukochaną i ostrzega ją, że Skotnicki jest znanym podrywaczem. Dziewczyna jednak go nie słucha i znów spędza popołudnie z nowym przyjacielem. Tymczasem Oliwka wyznaje Madzi, że zachowanie Justina ją zabolało i nie da kolejnej szansy chłopakowi, który najwyraźniej bawi się jej uczuciami. A później dzwoni także do Kajtka, zraniona tym, że Cieślakowi wciąż zależy na Lilly. Wychodząc z pracy Oliwka poznaje nowego gościa hotelu: Tomasza Kępskiego.

Barwy szczęścia 2708 - gdzie i kiedy oglądać?

2708. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 6 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2709 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2709. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Kępski spotyka się z Wiktorem i jedzie na kontrolne badania do szpitala, gdzie czekają na niego rodzice oraz Grażyna. Podkomisarz Kodur informuje Stańskich, że wpadł na trop pieniędzy z okupu, które Rafał przelał na konto na Seszelach. A przy okazji policjant wypytuje Bożenę o jej wizytę w parku nad rzeką, nawet nie próbując ukryć, że domyśla się, iż Zaborskiemu coś się stało i że stoi za tym właśnie Stańska. Jarecki przeprasza Klarę za zajście z Bartoszem, ale jednocześnie próbuje ustalić, czyja wersja wydarzeń jest prawdziwa jej czy redaktora. Pyrkowie są oburzeni faktem, że mógł uwierzyć w oskarżenia mężczyzny, który o mało nie zgwałcił pisarki. Klara próbuje powstrzymać Huberta, który chce się rozmówić z Bartoszem przy użyciu pięści.

Barwy szczęścia 2709 - gdzie i kiedy oglądać?

2709. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 7 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2710 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2710. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Stańska kolejny raz składa zeznania przed prokuratorem, podczas gdy nurkowie szukają w parku ciała Zaborskiego. A gdy Karolina odkrywa, że w zniknięcie Rafała jest zamieszana właśnie Bożena, od razu żąda od niej wyjaśnień. Zdenerwowany Wiśniewski sugeruje Brunowi, że jeśli nie chce, by jego żona trafiła do więzienia, powinien uciec z ukochaną za granicę. Stański wyrzuca z hotelu Modrzyckiego, gdy ten znowu szuka sensacji. I kolejny raz prosi o interwencję Sadowskiego. Gdy Łukasz odbiera dziennikarzowi temat, ten na nowo zaczyna go szantażować. Sadowski postanawia w końcu szczerze porozmawiać z Kasią o swoim pocałunku z Weroniką. Kępski odwiedza Pyrków, przywożąc rodzinie prezenty i wieści od Iwony, a później zabiera Wiktora na tor treningowy. Wieczorem w pokoju hotelowym Tomasza zjawia się Grażyna z wymówkami z powodu jego wyczynów z synem na torze.

Barwy szczęścia 2710 - gdzie i kiedy oglądać?

2710. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 8 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3