Barwy szczęścia odcinki 2286-2288 streszczenie. Agata przyłapuje Romanowskiego i Mikę w intymnej sytuacji. Para przyznaje się do romansu i prosi o dyskrecję ze względu na to, że prezes Fit - Zdrowia jest żonaty

2020-09-16 10:51 kg
Barwy szczęścia
Autor: materiały TVP

Barwy szczęścia odcinki 2286-2288 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Premierowe epizody serialu TVP zostaną wyemitowane w dniach 16-18 września 2020 roku. Barwy szczęścia można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia odcinki 2286-2288 streszczenie. Po odbiorze prawa jazdy Oliwka zabiera Kajtka, Madzię i Kacpra na przejażdżkę wypożyczonym samochodem hybrydowym i od razu zalicza stłuczkę. Ze względu na nieporozumienia z Bożeną Bruno postanawia nie wracać do domu i spędzić kolejną noc w hotelu, a Karolina próbuje z nim flirtować. Malwina jest załamana tym, że nie może dogadać się z Emilką. 

Barwy szczęścia - odcinek 2286

Po odbiorze prawa jazdy Oliwka zabiera Kajtka, Madzię i Kacpra na przejażdżkę wypożyczonym samochodem hybrydowym i od razu zalicza stłuczkę. Poza tym Zbrowska jedzie do domu klientki, którą okazuje się Greta. Podczas manicure Domecka oferuje Oliwce i jej koleżankom "pracę dla ładnych dziewczyn". Łukasz denerwuje się przed pierwszym oficjalnym spotkaniem z Paulinką. Dziewczynka od razu rzuca się Sadowskiemu na szyję i pyta, czy może zwracać się do niego "tato". Zwierza się też, że nie polubiła nowego partnera mamy. Żabcia i Gawron razem z Hongiem nadal szukają węża uciekiniera, kiedy dobiega ich krzyk przerażonej Krystyny. 

Barwy szczęścia - odcinek 2287

Gawron, Żabcia i Hong szukają węża na klatce schodowej, a ich dziwne zachowanie zwraca uwagę podejrzliwego Jaworskiego. Tymczasem Waleria natyka się na pełzającego po mieszkaniu gada i wpada w panikę. Ze względu na nieporozumienia z Bożeną Bruno postanawia nie wracać do domu i spędzić kolejną noc w hotelu, a Karolina próbuje z nim flirtować. Późnym wieczorem Łukasz odbiera telefon od bliskiej płaczu Paulinki. Dziewczynka jest smutna z powodu nieporozumień z mamą, która ma nowego partnera. Następnego dnia Iza nieoczekiwanie skraca pobyt w Warszawie. 

Barwy szczęścia - odcinek 2288

Agata przyłapuje Romanowskiego i Mikę w intymnej sytuacji. Para przyznaje się do romansu i prosi o dyskrecję ze względu na to, że prezes Fit - Zdrowia jest żonaty. Później Pyrka spotyka się ze Sławką, która domaga się potwierdzenia, że dieta działa i widać jej efekty. Justin podpisuje pierwszą umowę jako doradca finansowy. Ma pośredniczyć w szukaniu wspólnika dla winiarskiego biznesu Kornela. Mężczyźni od razu jadą do hotelu Stańskich, mimo że Bruno odwołał spotkanie z Kanadyjczykiem. Po kolejnym weekendzie z córką Malwina jest załamana tym, że nie może dogadać się z Emilką. Dzięki Małgorzacie kobieta nabiera sił do walki o dziecko z Przemkiem i Kurzajczyk. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE