Kuchenne rewolucje: właściciel restauracji oświadczył się w programie pierścionkiem Magdy Gessler!

2020-09-15 15:47 Alicja Wójcik
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały TVN

Magda Gessler przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, pomagając upadającym restauracjom już od ponad 10 lat. Restauratorka nie tylko dzieli się wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu czy udziela porad kulinarnych. Często także próbuje rozwikłać rodzinne problemy, które niejednokrotnie stanowiły największą bolączkę właścicieli. Podobnie było w przypadku płońskiej restauracji Trops, w której kłótnie pary właścicieli rzutowały na morale całego zespołu.

W Kuchennych rewolucjach widzowie mogą zobaczyć prawdziwe oświadczyny, do których przyczyniła się sama Magda Gessler! Takiego zakończeniu udziału w TVN-owskim programie z pewnością nie spodziewali się nawet sami właściciele płońskiej pizzerii - Radek i Klaudia. Przez to, że restauracja kiepsko sobie radziła, para bardzo często kłóciła się na oczach pozostałych pracowników, co mocno odbijało się na ich pracy.

Kuchenne rewolucje: właściciel restauracji oświadczył się na wizji... pierścionkiem Magdy Gessler!

Rewolucja w restauracji Trops, którą Magda Gessler przekształciła w Pizzerię di Bufala, przeszła wręcz wzorowo. Gdy restauratorka powróciła do miejsca po kilku tygodniach, właściciele przyznali, że mimo pandemii poradzili sobie w trudnej sytuacji, sprzedając jedzenie na wynos. Gessler bardzo chwaliła wszystkie potrawy i doceniła starania właścicieli. Przy okazji postanowiła zapytać o relacje między Klaudią i Radkiem i zagadnęła wprost, czy para planuje ślub. Oboje przyznali, że myśleli już o tym i są gotowi na ten krok.

Magda Gessler uznała, że trzeba działać i wręczyła Radkowi jeden ze swoich pierścionków, aby mógł oświadczyć się swojej ukochanej. Właściciel restauracji zapytał Klaudię, czy za niego wyjdzie, na co szczęśliwa dziewczyna odpowiedziała 'tak, oczywiście'! Para pocałowała się i obejmowała przy wiwatach Magdy Gessler i pozostałych pracowników pizzerii. Na koniec restauratorka życzyła Radkowi i Klaudii dużo szczęścia, a właściciele przyznali półżartem, że planują zaprosić Gessler na swój ślub. Odcinek ze szczęśliwym zaręczynami zostanie wyemitowany premierowo w TVN w czwartek 17 września, a przedpremierowo można zobaczyć go na platformie Player.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE