Barwy szczęścia, odc. 2577, 2578, 2579, 2580, 2581 - streszczenia. Kasia ma wątpliwości co do Francesco

2022-02-17 17:13 Adrian Rybak
Barwy szczęścia 2053 - 2057
Autor: Artrama

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Odcinki 2577, 2578, 2579, 2580 oraz 2581 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 21 lutego do piątku 25 lutego 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2577

Stańscy zaczynają nowy rozdział życia tym razem już oficjalnie jako rodzice Tadzia. W związku Ireny i Tolka pojawia się kolejny zgrzyt, a raczej głośne chrapanie, przez które związek seniorów może lec w gruzach. Tymczasem Aleks błaga Aldonę, by interweniowała w sprawie fermy norek pod Borkami i postanawia zainteresować tematem również Umińską. A Grzelakowa zwołuje w końcu zebranie okolicznych mieszkańców.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia - odcinek 2578

Umińska zaczyna pracę nad artykułem o fermie norek i spotyka się z Aro, aktywistą, który walczy z hodowcami zwierząt futerkowych. Po rozmowie z dziennikarką chłopak, wspierany przez Luizę, postanawia zorganizować przed fermą pikietę. Kasia żegna się z rodziną i wraca na Sycylię razem z Vincenzo. Po przylocie do Włoch oboje jadą od razu do Rosy, żony zmarłego Francesco, by poinformować ją o nieślubnej córce męża. Bożena i Bruno zmagają się z kolejnymi urokami rodzicielstwa. Tymczasem w hotelu znów pojawia się Rafał.

Barwy szczęścia - odcinek 2579

Aro obserwuje fermę norek i planuje kolejny atak. A gdy zaczyna się "zadyma", do aktywisty dołączają Luiza i Aleks. Kasia wyznaje w końcu Rosie prawdę o zdradzie jej zmarłego męża i spotyka się też z jego córką Silvią. Stan Kępskiego gwałtownie się pogarsza. Biznesmen znów trafia do szpitala. Iwona postanawia jeszcze raz porozmawiać z synem ukochanego - Wiktorem.

Barwy szczęścia - odcinek 2580

Kasia ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła dotrzymując obietnicy danej Francesco. Górka spotyka też we Włoszech Ciro, który pomógł w ratowaniu jej życia. Oczarowany Polką mężczyzna zaprasza ją na lunch i romantyczną przejażdżkę skuterem. Damian jest wściekły, bo musiał odebrać córkę z komisariatu. Kolejne spotkanie z Aro, którego obwinia o kłopoty Luizy, kończy się ostrą bójką. Tymczasem Aldona dowiaduje się z gazety o "przygodach" Aleksa pod fermą norek. Ten fakt również przysparza jej zmartwień. Nie ma powodu, by tryskać radością. Mieszkańcy Borek zaczynają liczyć straty po ucieczce norek z transportu.

Barwy szczęścia - odcinek 2581

Wiktor decyduje się oddać ojcu część wątroby, czego nie akceptuje jednak Grażyna. A po kolejnej kłótni z Iwoną, matka chłopaka postanawia złożyć na doktor Pyrkę oficjalną skargę do Izby Lekarskiej. Sadowski na nowo zostaje dziennikarzem śledczym i planuje zatrudnić się na fermie norek, by sprawdzić, jak naprawdę w zakładzie są traktowane zwierzęta. Tymczasem Kasia ubolewa nad tym, że Rosa źle zareagowała na wieść o Silvii i nie udało jej się spełnić ostatniej woli zmarłego Francesco. Tuż przed wylotem do Polski Górkę czeka jednak niespodzianka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE