Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odc. 2577, 2578, 2579, 2580, 2581 - streszczenia. Kasia ma wątpliwości co do Francesco

2022-02-17 17:13

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Odcinki 2577, 2578, 2579, 2580 oraz 2581 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 21 lutego do piątku 25 lutego 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2577

Stańscy zaczynają nowy rozdział życia tym razem już oficjalnie jako rodzice Tadzia. W związku Ireny i Tolka pojawia się kolejny zgrzyt, a raczej głośne chrapanie, przez które związek seniorów może lec w gruzach. Tymczasem Aleks błaga Aldonę, by interweniowała w sprawie fermy norek pod Borkami i postanawia zainteresować tematem również Umińską. A Grzelakowa zwołuje w końcu zebranie okolicznych mieszkańców.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia - odcinek 2578

Umińska zaczyna pracę nad artykułem o fermie norek i spotyka się z Aro, aktywistą, który walczy z hodowcami zwierząt futerkowych. Po rozmowie z dziennikarką chłopak, wspierany przez Luizę, postanawia zorganizować przed fermą pikietę. Kasia żegna się z rodziną i wraca na Sycylię razem z Vincenzo. Po przylocie do Włoch oboje jadą od razu do Rosy, żony zmarłego Francesco, by poinformować ją o nieślubnej córce męża. Bożena i Bruno zmagają się z kolejnymi urokami rodzicielstwa. Tymczasem w hotelu znów pojawia się Rafał.

Barwy szczęścia - odcinek 2579

Aro obserwuje fermę norek i planuje kolejny atak. A gdy zaczyna się "zadyma", do aktywisty dołączają Luiza i Aleks. Kasia wyznaje w końcu Rosie prawdę o zdradzie jej zmarłego męża i spotyka się też z jego córką Silvią. Stan Kępskiego gwałtownie się pogarsza. Biznesmen znów trafia do szpitala. Iwona postanawia jeszcze raz porozmawiać z synem ukochanego - Wiktorem.

Barwy szczęścia - odcinek 2580

Kasia ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła dotrzymując obietnicy danej Francesco. Górka spotyka też we Włoszech Ciro, który pomógł w ratowaniu jej życia. Oczarowany Polką mężczyzna zaprasza ją na lunch i romantyczną przejażdżkę skuterem. Damian jest wściekły, bo musiał odebrać córkę z komisariatu. Kolejne spotkanie z Aro, którego obwinia o kłopoty Luizy, kończy się ostrą bójką. Tymczasem Aldona dowiaduje się z gazety o "przygodach" Aleksa pod fermą norek. Ten fakt również przysparza jej zmartwień. Nie ma powodu, by tryskać radością. Mieszkańcy Borek zaczynają liczyć straty po ucieczce norek z transportu.

Barwy szczęścia - odcinek 2581

Wiktor decyduje się oddać ojcu część wątroby, czego nie akceptuje jednak Grażyna. A po kolejnej kłótni z Iwoną, matka chłopaka postanawia złożyć na doktor Pyrkę oficjalną skargę do Izby Lekarskiej. Sadowski na nowo zostaje dziennikarzem śledczym i planuje zatrudnić się na fermie norek, by sprawdzić, jak naprawdę w zakładzie są traktowane zwierzęta. Tymczasem Kasia ubolewa nad tym, że Rosa źle zareagowała na wieść o Silvii i nie udało jej się spełnić ostatniej woli zmarłego Francesco. Tuż przed wylotem do Polski Górkę czeka jednak niespodzianka.