Barwy szczęścia, odc. 2562, 2563, 2564, 2565, 2566 - streszczenia. Zaginięcie Patryka

2022-01-26 16:39 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2562, 2563, 2564, 2565, 2566 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 31 stycznia 2022 do piątku 4 lutego 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2562

Adrian i Dawid zaczynają nowy cykl nagrań "Tester życia". Pierwszym bohaterem zostaje Herman. W fitness klubie chłopaki są pod wrażeniem jego dziewczyny, Celiny. W związku Dominiki i Sebastiana znów pojawia się kryzys, bo Kowalski po wypadku wciąż nie czuje się w pełni mężczyzną. Dopiero spotkanie z Markiem i przypadkowy mecz w koszykówkę poprawiają mu humor. Damian nadal próbuje pogodzić się ze związkiem Luizy z Aro, ale przychodzi mu to z trudem. Jego córka wykrada klucze do mieszkania Renaty i właśnie tam umawia się z ukochanym na kolejne spotkanie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Barwy szczęścia - odcinek 2563

Madzia wyrusza z Oliwką na łowy", by zdobyć nowe ciuchy dla swoich klientek. Podczas zakupów dziewczynom psuje się auto, a Zbrowska na ratunek od razu wzywa Patryka. Widać, że związanemu z Agatą chłopakowi, Oliwka nie jest obojętna... Adrian i Dawid zamieszczają w sieci filmik z Hermanem. Masażysta zdobywa sporą popularność i nowe klientki. Na kolejny masaż wpada również Malwina, a po wyjściu z gabinetu Celina zauważa, że ich spotkanie przeciągnęło się i robi się o kobietę zazdrosna. Luiza znowu kłóci się z ojcem, któremu nie podoba się, że pół nocy spędziła poza domem z Aro. A później nastolatka wyznaje Dominice, że przeżyła z ukochanym swój pierwszy raz.

Barwy szczęścia - odcinek 2564

Celina zaczyna uczyć Adriana samoobrony, a ten namawia trenerkę na udział w walkach MMA, co zdecydowanie nie podoba się Hermanowi. Poza tym Brońską nachodzi Kmita, który natarczywie próbuje złożyć jej propozycję nie do odrzucenia. Kępski umawia się na spotkanie z mężczyzną, który skontaktował się z nim w sprawie nielegalnego pozyskania wątroby do przeszczepu. Kasia cierpi na bezsenność, ale nie chce brać leków i bagatelizuje swój problem. A gdy wychodzi z synem na zakupy, przeżywa nagle atak paniki.

Barwy szczęścia - odcinek 2565

Kasia idzie na pierwsze spotkanie z terapeutą. Okazuje się, że ataki paniki, które miewa od jakiegoś czasu, są związane z jej traumatycznymi przeżyciami podczas trzęsienia ziemi na Sycylii. Tymczasem Łukasz znów ściera się z kolegami z pracy i kolejne zebranie w redakcji kończy się kłótnią. Agata znajduje w taksówce Patryka zaproszenie na swingers party i między narzeczonymi od razu wybucha kłótnia. Klara próbuje uzmysłowić szwagierce, że nie panuje nad swoją zazdrością. Witek żali się ojcu, że jego dziewczyna całe dnie i noce spędza na próbach z Rymanem. Tymczasem reżyser przekracza kolejne granice i namawia rywalizujące o rolę Aśkę i Michalinę do bójki na scenie.

Barwy szczęścia - odcinek 2566

O poranku Agata jest kłębkiem nerwów. Patryk nie wrócił na noc do domu i przestał odbierać telefony. Z kolei Klara próbuje namówić Huberta, by wybrał się z nią na imprezę swingersów. Chce w ten sposób zdobyć dodatkowe materiały do swojej książki. Łukasz znów ma kłopoty w redakcji, bo Wangel stawia mu ultimatum: albo podniesie sprzedaż gazety, albo straci pracę. Michalina na kolejnej próbie przestaje być pupilką Rymana i dołącza do grona ofiar, które reżyser doprowadza niemal do łez. Kolega z teatru proponuje jej dla rozluźnienia wspólne wypalenie skręta.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE