STRESZCZENIE

"Barwy szczęścia". Co wydarzy się w serialu 4-8 marca 2024?

2024-03-02 16:59

Barwy szczęścia 2953, 2954, 2955, 2956, 2957 - streszczenie odcinków na cały tydzień. Do Polski wróci Waleria. Seniorka przyleci na prośbę Ksawerego, który doniesie babci o rozstaniu rodziców. Wybuchnie też burza w domu Złotego, a Oliwkę czekają kolejne problemy. Zbrowską zaatakują hejterzy - coraz skuteczniej niszcząc jej markę. Co jeszcze wydarzy się w serialu 4-8 marca 2024?

Barwy szczęścia - streszczenie odcinków 2953, 2954, 2955, 2956, 2957 może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych epizodów serialu. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #23

Barwy szczęścia - odcinek 2953 streszczenie

Oliwka decyduje się na walkę z Ewą Poraj w sądzie i zatrudnia do tego Klemensa. Tymczasem Malwina zagląda do kancelarii, by dyskretnie skontrolować, jak Górecki sobie radzi. Wyraźnie niepokoi ją, że prawnik prowadzi firmę w zupełnie innym kierunku niż Natalia. Z kolei Łukasz przeprowadza się do hotelu Stańskich i wyznaje Brunowi, że wszystko stracił. Kasię w trudnych chwilach wspiera Vincenzo, choć nie ukrywa, że ma nadzieję na pogodzenie się Sadowskich. A Ksawery po odejściu taty załamuje się i dzwoni po pomoc do babci. Jerzy kolejny raz widzi jak Stefaniak łamie za kierownicą przepisy drogowe. W efekcie razem z Jaworskim postanawia się z samochodowym piratem rozmówić. Gdy Halicka staje po stronie sąsiadów Robert wybucha wściekłością.. Emisja 4 marca 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2954 streszczenie

Łukasz zdradza Stańskiemu, że zamierza szukać pracy w mediach i do tego chce napisać książkę. Za to Kasia otrzymuje wsparcie od Agnieszki, gdy wyznaje siostrze, że rozstała się z mężem. Tymczasem Ksawery nadal pragnie, by rodzice byli razem i sprowadza do domu Walerię. Jerzy walczy o zamontowanie na osiedlu progów zwalniających i przy okazji zaprzyjaźnia się z Jaworskim. Robert wkupuje się w łaski Halickiej obiecując, że będzie zawoził jej syna Karola na treningi piłkarskie. Jednak gdy chłopiec go irytuje, Stefaniak wybucha wściekłością. Marczak, który jest świadkiem tej sceny, grozi mu wezwaniem policji. Emisja 5 marca 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2955 streszczenie

Agata robi Asi wymówki z powodu jej pocałunku z Hubertem, którego świadkiem była Marysia. Mówi o tym mamie i Klara jest gotowa wykorzystać zdradę męża w trakcie rozwodu. A Sokalska postanawia w końcu wyprowadzić się od Pyrków. Za to Kępski niepokoi się o Oliwkę. Dziewczyna nadal zadręcza się aferą wokół swojej firmy oraz groźbami internetowych hejterów. Kasia i Łukasz opowiadają o swoim rozstaniu Walerii, która próbuje ich przekonać do ratowania małżeństwa dla dobra Ksawerego. Gdy Sadowska odkrywa jednak, że mąż chce napisać powieść o mafii, para na nowo się kłóci. Ostatecznie Kasia zaczyna szukać kupca na dom na wsi. Emisja 6 marca 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2956 streszczenie

Waleria znajduje w końcu słowa, które pocieszają Ksawcia. Wcześniej jednak wyznaje Basi, jak bardzo czuje się samotna po śmierci ukochanego męża. Gdy przyjaciółka proponuje jej, by razem zamieszkały, ta zgadza się. Tymczasem Asia wyprowadza się z Emilem od Pyrków, choć jej synowi wcale się to nie podoba. Celina namawia Łukasza, by na nowo razem pracowali - tym razem w sprawie gospodarczej. Z kolei dom Złotych zapełnia się, bo do Warszawy wraca na stałe nie tylko Olga, ale także Michalina. Emisja 7 marca 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2957 streszczenie

Michalina nadal trzyma Witka na dystans. W końcu wyznaje Oldze, że jest zakochana w koledze z planu i ma z nim romans. Hubert ma pretensje do Agaty. Domyśla się, że Asia zniknęła z domu właśnie przez niemiłe komentarze jego siostry. Gdy próbuje później z Sokalską porozmawiać, ta ostatecznie zrywa ich związek. Zniknięcie "pani Joasi" cieszy jednak Marysię, która wcale nie chce, by przyjaciółka taty została jej nową mamą. Tymczasem przed domem Pyrków zjawia się detektyw, który zaczyna śledzić Huberta. Z kolei Waleria nadal namawia Kasię, by nie przekreślała swojego małżeństwa, a sama zaprzyjaźnia się z Jerzym Marczakiem, gdy oboje okazują się zapalonymi golfiarzami.. Emisja 8 marca 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.