Streszczenie na cały tydzień

"Barwy szczęścia". Co wydarzy się w serialu 27-31 maja 2024?

2024-05-23 13:16

Barwy szczęścia 3011, 3012, 3013, 3014 - streszczenie odcinków na cały tydzień. Warto podkreślić, że w tym tygodniu zobaczymy tylko cztery epizody. Jest to spowodowane czwartkowym świętem, więc tego dnia stacja nie zamierza wyemitować jednego z nich. Sprawdźcie za to, co wydarzy się w pozostałych odcinkach serialu 27-31 maja 2024 roku.

Barwy szczęścia - streszczenie odcinków 3011, 3012, 3013, 3014 może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych epizodów serialu. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Barwy szczęścia - odcinek 3011 streszczenie

Jerzy i Kacper starają się zatrzymać Malwinę w hotelu i namówić ją na rozmowę z lekarzem. Na widok psychiatry znów próbuje jednak uciec, gotowa nawet wyskoczyć z balkonu. Tymczasem Herman wyznaje Reginie, jak bardzo jest całą sytuacją załamany. A Małgorzata - po tym, jak Klemens miał zawał i trafił do szpitala - robi wszystko, by ratować kancelarię Natalii. Z kolei Aleks próbuje zmusić Jacka i Julka, by w końcu zabrali sadzonki konopi ze szklarni jego matki. Później wpada z kolegami na policjantów, którzy znajdują przy jednym z chłopaków narkotyki. Emisja 27 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 3012 streszczenie

Jerzy i Kacper w ostatniej chwili ściągają Malwinę z balkonu. Ta jest gotowa skoczyć z trzeciego piętra i w finale zostaje zamknięta w szpitalu, wbrew swojej woli. Wcześniej do Internetu trafia nagranie z "szaloną", które Modrzycki od razu postanawia wykorzystać w "Szoku", wbrew protestom Weroniki. Z kolei Aleks, po zatrzymaniu przez policję, nie chce zdradzić kolegów, przez co sam wpada w poważne kłopoty. Renata - po utracie dziecka i miłości - nadal jest w psychicznej rozsypce, a Marcin szuka zapomnienia w alkoholu, co niepokoi Damiana oraz Sebastiana. Emisja 28 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 3013 streszczenie

Bliscy obawiają się, jak nagonka w mediach na Malwinę wpłynie na Emilkę. Za to Krystyna poddaje się w końcu specjalistycznym badaniom, ku wyraźnej uldze męża i syna. Aldona o poranku przyłapuje Aleksa w szklarni, gdy ten próbuje pozbyć się sadzonek konopi. Gdy oboje chcą rośliny spalić, okazuje się, że cały czas byli obserwowani przez Majaka. Emisja 29 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 3014 streszczenie

O poranku Olga niepokoi się o zdrowie Marka, podejrzewając problemy z sercem. Później Złoty jedzie razem z Witkiem do sądu i chłopak traci ostatecznie prawo jazdy aż na dwa lata. Z kolei Aldona zmusza Aleksa, by - mimo afery z narkotykami - poszedł normalnie do szkoły. Gdy chłopak wdaje się z Jackiem i Julkiem w bójkę, matka ma na nowo pretensje do syna. W trudnych chwilach Aleks znajduje wsparcie u Borysa, który opowiada mu o swoich błędach z przeszłości. Herman z trudem łączy opiekę nad dziećmi z pracą. Wyznaje Reginie, że przez chorobę Malwiny stracił wszystkie oszczędności. Emisja 31 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.