Barwy szczęścia 1766: Sebastian wyprowadza się od Magdy! STRESZCZENIE

2017-12-19 12:57
Barwy szczęścia 1766
Autor: fot. Artrama

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1766 STRESZCZENIE: Magda jest zszokowana układem Sebastiana i Natalii. Tego pomysłu nie popiera też jej matka. Sebastian się wyprowadził. Gdzie zamieszka?

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1766 STRESZCZENIE: Magda, zła na całą sytuację, wpada do agencji i robi awanturę Natalii. Nie oszczędza jej wykrzykując to, co myśli o jej układzie z Sebastianem. Małgorzata, mama Magdy, jest zszokowana tym, że Natalia chce oddać dziecko siostrze. A Kowalski wyprowadza się z domu i wprowadza do Angeli… Tymczasem Kasia chce ostatecznie rozprawić się z Gawronem i załatwić mu eksmisję.

BARWY SZCZĘŚCIA – Co z karierą Kamili?

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1766: Kamila postanowiła zrezygnować z kariery. Hubert miał już gotowy materiał muzyczny dla niej i nie chce, żeby się zmarnował. Dlatego postanowił zaproponować współpracę Uli i Ernestowi. Umińska chce wytoczyć proces Łukaszowi, za pomówienia. W tej sprawie Łukasz dostaje pismo z kancelarii prawniczej. Dlaczego tak wyszło? Okazuje się, że Alicja spiskuje z swoją znajomą mecenas…

BARWY SZCZĘŚCIA – nowy odcinek

Premierowe odcinki serialu Barwy Szczęścia możecie oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godz. 20:05. Wcześniej, o godz. 19:30, możecie zobaczyć powtórki odcinka z poprzedniego dnia. 1766 odcinek zobaczycie w środę 20 grudnia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE