Azja Express 3 - kiedy w TVN? Co już wiadomo na temat kolejnej edycji reality show?

2022-08-10 17:03 Adrian Rybak
Azja Express
Autor: TRICOLORS/East News Azja Express powraca na antenę!

Azja Express to program, który lata temu był prawdziwym hitem polskiej telewizji, już wkrótce powróci na antenę! Wiadomo, że stacja TVN zdecydowała się na realizację trzeciego sezonu reality show. Co wiadomo na temat nowej edycji? Sprawdziliśmy, czy jest już znana obsada, miejsce realizacji i data premiery.

Azja Express powraca! Wszyscy fani słynnego reality show stacji TVN mają powody do radości. Dla tych, którzy nie pamiętają tego programu, przypominamy jego zasady. W reality show bierze udział osiem par, które tworzą znane gwiazdy oraz bliskie im osoby. Wszyscy wyruszają w podróż swojego życia. Autostopem i tylko za jednego dolara dziennie muszą dotrzeć do celu, który znajduje się na drugim końcu kontynentu. Do tej pory powstały dwie edycje Azja Express oraz dwie edycje Ameryka Express. W nowym sezonie produkcja wróci na azjatycki kontynent. Wiadomo już, jak będzie wyglądała nowa trasa.

ZOBACZ TAKŻE: Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia 2022 - uczestnicy. Kto wystąpi w show Polsatu?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Azja Express 3 - lokalizacja

Jak podaję Wirtualne Media, nowa edycja programu Azja Express będzie miała miejsce w zupełnie nowej lokalizacji na terenie azjatyckiego kontynentu. Produkcja TVN nie zostanie nakręcona w krajach wschodniej Azji, a bliżej Europy. Zdjęcia mają odbyć się w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

Azja Express 3 - premiera, uczestnicy

Wstępnie mówi się, że trzecia edycja Azja Express pojawi się na antenie stacji TVN wiosną 2023 roku. Do niedawno spekulowano, że jedną z uczestniczek będzie Klaudia El Dursi, jednak Wirtualne Media zdementowały te doniesienia. Lista gwiazd, które wezmą udział w reality show, nie jest jeszcze znana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE