Aşk 101 – turecki serial na Netflix. Główną rolę zagra gwiazda Wiecznej miłości

2019-12-10 22:04 kw
Wieczna miłość
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale biją w Polsce rekordy popularności. Widzowie uwielbiają oglądać takie produkcje jak Wymarzona miłość, Elif, Więzień miłości czy też Przysięga. Nic więc dziwnego, że oferta programowa stacji telewizyjnych jest coraz bogatsza w produkcje znad Bosforu. Potencjał drzemiący w tureckich serialach zauważył również Netflix, który 18 października 2019 roku udostępnił u siebie produkcję Na spacerniaku. Już wkrótce na platformie będzie dostępny kolejny turecki serial, w którym główną rolę zagra gwiazda Wiecznej miłości.

Aşk 101 – turecki serial na Netflix. Główną rolę zagra gwiazda Wiecznej miłości. Na czym polega fenomen tureckich seriali? Na tym, że znajdziemy w nich niemalże wszystko - miłość, zdrady, nienawiść, zabójstwa, pościgi, porwania, zemstę oraz pięknych aktorów. Te wszystkie rzeczy sprawiają, że produkcje znad Bosforu cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich widzów. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce na Netfliksie zadebiutuje drugi turecki serial.

Aşk 101 – turecki serial na Netflix

Nowy turecki serial na Netflix ma być adaptacją hiszpańskiego serialu Elite. Bohaterami produkcji będą 17-latkowie, żyjący w latach 90. XX wieku. Licealiści za wszelką cenę nie chcą dopuścić do odejścia ze szkoły ukochanej nauczycielki. Postanawiają zeswatać ją z nowym nauczycielem – przystojnym wuefistą. W tej roli zobaczymy Kaana Urgancioglu, którego widzowie kojarzą z Wiecznej miłości, gdzie wcielał się w Emira. Uczniowie szkoły szybko przekonają się, że nie da się zmusić nikogo do miłości.

Aşk 101 – kiedy premiera na Netflix?

Nowy turecki serial ma zadebiutować na platformie w 2020 roku. Będzie liczyć 8 odcinków.

NAJNOWSZE