Arturito z Domu z Papieru w polskiej produkcji. Gdzie tym razem zobaczą go fani?

2021-09-08 13:35 Ewelina Kulasza
Enrique Arce
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Serial Dom z papieru rozkochał w sobie miliony widzów na całym świecie! To wszystko przez wciągającą fabułę, ale także genialną grę aktorów, którzy musieli wcielać się między innymi w bystrych rabusiów. Jednym z bohaterów okazał się być również zakładnik Arturo Roman, do którego inni mówią zdrobniale Arturito. Teraz aktor pojawi się w polskiej produkcji! W jakim filmie będziemy mieli okazję go zobaczyć?

Serial Dom z papieru bez dwóch zdań można nazwać hitem Netflixa. Opowiada o załodze Profesora i jego gangu, który robi głośny skok na Mennicę, a później na Bank Hiszpanii. Oprócz wielu akcji trzymających w napięciu, pojawiają się także wątki miłosne, które momentami wzruszają widzów. Nie można zapomnieć także o zabawnych kadrach, które pojawiają się w produkcji i przez chwile rozładowują stres widzów. Jedną z postaci, która ma na każdym kroku zabawne ale i irytujące przygody jest Arturo Roman. Niestety jego postać nie jest lubiana w świecie fanów serialu, ze względu na męczący charakter i żałosne zachowanie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Arturo Roman z Domu z Papieru w polskiej produkcji

Arturo Roman, do którego gang zwraca się częściej Arturito był dyrektorem Królewskiej Mennicy Hiszpanii. W pierwszym napadzie wielokrotnie próbował uciec, powodując śmierć Oslo. Często był celem żartów gangu z powodu jego zachowania. W późniejszej części widzowie dowiadują się, że zmienił on swoje doświadczenie w biznes: napisał książkę i jeździ po kraju, organizując konferencje. Arturo jest typowym narcyzem i egoistą, który uważa się za bohatera. Co ciekawe, w jego rolę wciela się hiszpański aktor - Enrique Arce, który ma na swoim koncie role serialowe, filmowe, ale także teatralne. Choć widzowie kojarzą go najbardziej z Domu z papieru, to aktor pojawił się także w polskiej produkcji Kobiety mafii 2. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Po debiucie na polskim rynku w 2019 roku, serialowy Arturito ponownie pojawi się w polskich kinach. Tym razem aktor wystąpi w kolejnej produkcji Patryka Vegi, a dokładnie w filmie Small World, który wejdzie do kin już w piątek 10 września.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE