Arka - Korona: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy?

2019-08-02 15:00
Arka - Korona: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Arka Gdynia w meczu 3. rundy PKO Ekstraklasy zmierzy się z Koroną Kielce. Czy drużyna z Gdyni umocni się w tabeli, a kibice będą mogli świętować sukces? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Arka - Korona: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy? Po dwóch meczach w tabeli na ósmej lokacie znalazła się Korona Kielce, mając 1 zwycięstwo i 1 porażkę. Niestety fani Arki Gdynia mogą nie być zadowoleni z gry swoich ulubieńców, ponieważ drużyna zajmuje ostatnie 16 miejsce i jest aktualnie w strefie spadkowej. Na dwa rozegrane mecze, Arka zaliczyła dwie porażki. Kto wygra to spotkanie i czy piłkarze z Gdyni nareszcie odbiją się od dna? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Arka Gdynia - Korona Kielce: transmisja w TV

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce możecie obejrzeć w telewizji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej, ponieważ mecz 3. kolejki eliminacji Ligi Europy możecie obejrzeć w TV. Transmisja będzie dostępna 02.08.2019 o godzinie 17:30 na antenie CANAL+SPORT.

Arka Gdynia - Korona Kielce: transmisja online

Wielu kibiców zastanawia się, czy będzie możliwość obejrzenia darmowej transmisji online z meczu Arka Gdynia - Korona Kielce. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla fanów ekstraklasy. Stream online będzie dostępny na stronie CANAL+ SPORT. Transmisja w sieci nie jest darmowa i trzeba wykupić abonament.

NAJNOWSZE