Archiwum 81 sezon 2 powstanie? Czy popularny serial doczeka się kontynuacji?

2022-01-22 20:30 Leon Pietrzak
Archiwum 81
Autor: Materiały prasowe Netflix

Archiwum 81 podbija Netflix! Inspirowany popularnym podcastem serial to thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych, który szybko rozkochał w sobie polskich widzów. Czy produkcja doczeka się 2. sezonu? Jest szansa na nowe odcinki Archiwum 81? Odpowiadamy!

Czy będzie 2. sezon Archiwum 81? To pytanie zadaje sobie wielu widzów. Thriller pojawił się na platformie 14 stycznia 2022 roku i wystarczył niecały tydzień, aby stał się najchętniej oglądanym serialem na Netfliksie. Osoby, które odpowiadają za tę produkcję, pracowały przy takich tytułach jak: Obecność, Pamiętniki wampirów, czy Stranger Things. Archiwum 81 jest na tyle sugestywną i przerażającą historią, że wielu fanów zaczęło się nawet zastanawiać, czy przedstawione w serialu wydarzenia są prawdziwe. Okazuje się, że wszystko jest wymysłem showrunnerki Rebeki Sonnenshine. O czym właściwie opowiada tajemniczy serial? Czy jest szansa na nowe odcinki?

O czym jest serial Archiwum 81? Ile ma odcinków?

Archiwum 81 opiera się na słynnym podcaście o tym samym tytule. To historia archiwisty Turnera, który próbuje odnowić kolekcję zniszczonych nagrań wideo z 1994 roku. Rekonstruując prace dokumentalistki Melody Pendras, obsesyjnie angażuje się w śledztwo groźnej sekty. Serial liczy 8 odcinków.

Sonda
Czy powinien powstać 2. sezon Archiwum 81?

Archiwum 81 - czy powstanie 2. sezon?

Zakończenie 1. sezonu serialu podpowiada, że twórcy będą chcieli kontynuować historię. Archiwum 81 ma potencjał na kolejny sezon, więc jeżeli wysoka oglądalność będzie się utrzymywać, to nowe odcinki będą tylko kwestią czasu. Aktualnie to najpopularniejsza produkcja na Netflix, która zajmuje w Polsce pierwsze miejsce w TOP10.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE