Anna Przybylska i Mateusz Kościukiewicz w filmie BILET NA KSIĘŻYC. Zobacz zdjęcia z planu! [GALERIA]

2013-09-11 11:49
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

BILET NA KSIĘŻYC - Anna Przybylska, Andrzej Chyra i Mateusz Kościukiewicz pojawią się w nowym filmie Jacka Bromskiego. Sprawdź, kiedy premiera i zobacz zdjęcia z planu!

BILET NA KSIĘŻYC - Anna Przybylska, Andrzej Chyra i Mateusz Kościukiewicz pojawią się w nowym filmie Jacka Bromskiego - autora takich hitów filmowych jak U Pana Boga Za Piecem czy Kariera Nikosia Dyzmy.

Komedia BILETNAKSIĘŻYC pojawi się w kinach już 8 listopada 2013, ale będzie można zobaczyć ją wcześniej na Gdynia Film Festival, gdzie - jako jeden z 14 tytułów prestiżowej oficjalnej selekcji - powalczy o Złote Lwy dla Najlepszego Filmu.

Historia opowiedziana w filmie BILETNAKSIĘŻYC zaczyna się w roku 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego poborowego...

Zobacz zdjęcia z planu nowej produkcji Jacka Bromskiego - na Eska Cinema!

PD

źródło - mat.prasowe
fot mat prasowe

NAJNOWSZE