Ilustracja do artykułu

i

Autor: fot. okładka płyty

ANNA GERMAN - serial TV o polskiej piosenkarce bije rekordy oglądalności! [VIDEO]

2013-02-27 14:29

Anna German - serial o legendzie polskiej piosenki bije rekordy popularności. Pierwszy odcinek obejrzało ponad 6,3 miliona polskich widzów! Dowiedz się więcej o serialu Anna German - na Eska Cinema!

Anna German - serial o legendzie polskiej piosenki bije rekordy popularności. Pierwszy odcinek obejrzało ponad 6,3 miliona polskich widzów!

Opowieść o Annie German to wynik koprodukcji rosyjsko-ukraińsko-polskiej. Główną rolę zagrała Polka, Joanna Moro, znana z roli Edyty w Na Wspólnej. Serial był już emitowany w Rosji, gdzie oglądało go ponad 20 milionów osób!

Produkcja opowiada o kulisach kariery German, która była wokalistką bardzo popularną w Polsce, ale także w Rosji. W biografii nie pominięto także tragicznego wypadku samochodowego we Włoszech oraz walki gwiazdy z nowotworem kości. Ogółem powstało 10 części serialu.

Odcinki można oglądać online za darmo na stronie tvp.pl/vod lub w każdy piątek o 20:25 na antenie TVP1.

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Co dalej z Julią Rosnowską? Gdzie oglądać jej dalsze losy?

al
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE