Ania, nie Anna - fani walczą o czwarty sezon. Serial zostanie uratowany tak, jak Lucyfer?

2020-06-02 13:12 Katarzyna Garwolińska
Ania, nie Anna
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Ania, nie Anna to serial na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery, którego trzy sezony są dostępne na Netfliksie. Produkcja opowiadająca historię niezamężnego rodzeństwa Cuthbertów, w których życiu pojawia się rudowłosa Anne Shirley, cieszyła się sporą popularnością na platformie. Niestety ku zaskoczeniu wszystkich fanów produkcji, Ania nie Anna nie została przedłużona na czwarty sezon. Czy widzom uda się uratować serial?

Ania, nie Anna - fani walczą o czwarty sezon. Serial zostanie uratowany tak, jak Lucyfer? Ania, nie Anna zadebiutowała na Netfliksie w 2017 roku. Serial doczekał się aż trzech sezonów, a w każdym z nich widzowie mieli okazję śledzić kolejne przygody rudowłosej dziewczynki. Informacja o zakończeniu produkcji po trzecim sezonie zasmuciła wszystkich fanów serialu, którzy postanowili walczyć o kolejną, czwarta odsłonę. Czy Ania, nie Anna powieli los Lucyfera i zostanie uratowana?

Ania, nie Anna - powstanie czwarty sezon serialu?

W 2018 roku Fox ogłosił, że trzeci sezon Lucyfera będzie jego ostatnim. Był to cios dla wszystkich fanów produkcji, którzy pokochali Lucyfera Morningstara oraz detektyw Chloe Decker. Postanowili działać, dlatego stworzyli kampanię oraz petycję #SaveLucifer, które miały zachęcić inne stacje telewizyjne oraz platformy streamingowe do zakupu praw do Lucyfera. Kampania udała się, dzięki czemu powstała czwarta odsłona Lucyfera, a jeszcze w 2020 roku światło dzienne ma ujrzeć piąty sezon serialu.

Kilka miesięcy temu Netflix poinformował, że nie powstanie czwarty sezon Ani, nie Anny, ponieważ serial nie miał wystarczająco wysokiej oglądalności. Fani serialu idąc za przykładem fanów Lucyfera, postanowili działać. W sieci dostępna jest petycja, pod którą elektronicznie mogą podpisać się wszystkie osoby, które chcą czwartego sezonu produkcji. Gdyby tego było mało, fani namawiają wszystkich do ponownego obejrzenia chociaż jednego sezonu serialu, aby znalazł się on wśród najpopularniejszych produkcji Netflixa. Czy te działania przyniosą pożądany efekt? O tym przekonamy się już wkrótce!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE