Charlie Heaton / Al Pacino

i

Autor: Jesus Briones/G3 Online/East News; Rex Features/East News

Al Pacino i gwiazda Stranger Things w jednym filmie! Szykuje się epickie starcie dwóch pokoleń

2022-09-30 15:57

Legendarny Al Pacino spotka się z gwiazdą Stranger Things na planie nowego filmu. "Billy Knight" będzie wielkim hołdem dla branży filmowej i całego Hollywood. O tej produkcji na pewno będzie głośno!

Al Pacino to kolejny aktor, który udowadnia, że wiek nie ma żadnego znaczenia w branży filmowej. Jeden z najwybitniejszych amerykańskich aktorów wszech czasów ciągle pojawia się na planach i mimo, że ma już na karku ponad 80 lat, to nie zamierza zwalniać. Może urok już nie ten, co kiedyś, ale umiejętności nie można mu odmówić. Legenda kina przyjęła kolejną propozycję i zagra główną rolę w produkcji "Billy Knight". Na ekranie będzie mu towarzyszyć gwiazdor superpopularnego serialu Stranger Things. W kogo wcielą się panowie w nadchodzącym tytule? Szykuje się epickie starcie dwóch pokoleń!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstaje spin-off Domu z Papieru! BERLIN powraca na plan nowego serialu

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Al Pacino i Charlie Heaton w jednym filmie!

Fani Stranger Things na pewno kojarzą Charlie Heatona, który wcielał się w serialu Netfliksa w postać Jonathana Byersa. Ten sam aktor zagra niedługo obok samego Alfreda Jamesa Pacino. Bohaterami filmu będzie dwójka absolwentów szkoły średniej, którzy marzą o wielkiej karierze filmowej. Jeden z nich będzie przeżywać żałobę po śmierci swojego ojca, niespełnionego scenarzysty, po którym zostało tylko pudełko niedokończonych scenariuszy oraz chusteczka z tajemniczym imieniem i nazwiskiem "BILLY NIGHT". Chłopak postanowi za wszelką cenę znaleźć tajemniczą osobę.

"Mój film to list miłosny do kina. Fantazja przesiąknięta historią tej wielkiej formy sztuki. To również opowieść o dwójce zmagających się z problemami artystach. A także o zmaganiach młodych ludzi próbujących odnaleźć swój głos i odkryć to, co najważniejsze. To dla mnie spełnienie marzeń móc pracować z niezrównanym Alem Pacino i niewiarygodnymi talentami, jakimi są Heaton i Silvers" - powiedział reżyser filmu

Sonda
Czy Al Pacino powinien przejść na emeryturę?

Billy Knight - kiedy premiera?

Wielu widzów nie będzie chciało przejść obojętnie obok tego tytułu, ponieważ rzadko się zdarza, by gwiazda młodego pokolenia łączyła siły z legendą kina! Nadchodząca produkcja może być bardzo ciekawa, a niektórzy już zacierają na nią ręce. Billy Knight nie ma jednak jeszcze daty premiery. Wiemy za to, że zdjęcia rozpoczną się z początkiem października 2022.