Amazon Prime Video: nowości na kwiecień 2024. Wśród premier długo wyczekiwany “Fallout”

i

Autor: Amazon Prime Video Amazon Prime Video: nowości na kwiecień 2024. Wśród premier długo wyczekiwany “Fallout”

Co warto obejrzeć?

Amazon Prime Video: nowości na kwiecień. Wśród premier długo wyczekiwany “Fallout”

2024-04-02 12:47

Co obejrzeć w Amazon Prime Video w kwietniu 2024 roku? Streamer podzielił się listą nowości na ten miesiąc, a wśród nich głośna adaptacja popularnej gry Fallout, romansidło z gwiazdą “Bridgertonów” w roli głównej i druga odsłona “LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”. Szczegółowa rozpiska wraz z opisami i datami premier poniżej.

Amazon Prime Video – premiery i nowości na kwiecień 2024

HOW TO DATE BILLY WALSH – premiera 5 kwietnia (produkcja własna)

Amelia (Charithra Chandran) i Archie (Sebastian Croft) to nastoletnie dzieciaki, które znają się i przyjaźnią od dzieciństwa. Archie od zawsze jest u boku Amelii, ale skrywa w sobie to, co do niej tak naprawdę czuje.  Gdy w końcu zbiera się na odwagę, by wyznać jej miłość, dziewczyna zakochuje się w nowym uczniu, Billym Walshu (Tanner Buchanan). Archie podejmuje wszelkie starania, by oddzielić tych dwoje od siebie, co paradoksalnie przynosi odwrotny efekt. W rezultacie Archie ryzykuje utratę swojej najlepszej przyjaciółki.

LAZARUS PROJECT, sezon 2 – premiera 5 kwietnia (produkcja własna)

Projekt Lazarus to tajna, posiadająca zdolność cofania czasu organizacja, której misją jest zapobieganie zdarzeniom masowego wymierania.

ZADRA – premiera 5 kwietnia

Tytułowa Zadra (Magdalena Wieczorek) to utalentowana młoda artystka z blokowisk, która pragnie zdobyć uznanie na polskiej scenie hip-hopowej. Pomimo młodego wieku, potrafi porwać tłumy swoją niesamowitą energią i charyzmą. Jednak w świecie zdominowanym przez mężczyzn, znalezienie swojego miejsca stanowi dla niej ogromne wyzwanie. Zadra nie tylko dąży do realizacji swoich marzeń, ale pragnie także lepszej przyszłości dla swojej rodziny. Muzyka i miłość odegrają ogromną rolę w jej życiu.

RAZ, DWA, TRZY…WCHODZISZ DO GRY! – premiera 5 kwietnia

Grupa nastolatków z Salem znajduje nóż, który uwalnia demoniczną siłę i zmusza ich do udziału w bardzo krwawej rozgrywce. To gra, której nie sposób wygrać. Zasady są zmienne jak zachowania zła i wszystko wskazuje na to, że w Salem może dojść do wielkiej tragedii.

FALLOUT – premiera 11 kwietnia (produkcja własna)

“Fallout” powstał na podstawie jednej z najpopularniejszych serii gier wideo wszech czasów. Serial opowiada o życiu w postapokaliptycznym Los Angeles, w którym 200 lat po zagładzie nuklearnej ludzie zmuszeni są do zamieszkania w luksusowych, podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami oraz niebezpiecznymi bandytami. W takich warunkach bohaterowie muszą nauczyć się żyć w bardzo złożonym i brutalnym świecie.  Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. Ghulem (Walton Goggins) z kolei to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

FUKS 2 – premiera 12 kwietnia

Maciek (Maciej Musiał) to przebojowy i zaradny 20-latek. Jednak kiedy idzie na randkę, musi pożyczyć od ojca zarówno pieniądze, jak i samochód. Ojciec Maćka zawiesił mu wysoko poprzeczkę już w dniu swoich 18. urodzin, kiedy to dokonał kilku spektakularnych wyczynów: odpalił ładunek wybuchowy, przywłaszczył samochód, spowodował rozbicie dwóch radiowozów policyjnych i “upolował kasę” podejrzanego biznesmena, przy okazji zdobywając serce pięknej kobiety. Wkrótce okaże się, czy Maciek odziedziczył po ojcu charakter oraz skłonność do ryzykownych przygód. Decydującym momentem będzie randka, która połączy go z dwiema tajemniczymi kobietami oraz wplącze w niebezpieczną grę, w której stawką są wielkie pieniądze i jeszcze większa miłość.

THE PALACE – premiera 19 kwietnia

W luksusowym hotelu usytuowanym w malowniczej scenerii szwajcarskich Alp, czas zdaje się zatrzymać, aby wspólnie z gośćmi świętować końcówkę mijającego tysiąclecia. The Palace to opowieść o zanurzonych w atmosferze komfortu bogatych i ekstrawaganckich gościach, obsługiwanych przez nienaganną obsługę hotelową. W tej wręcz baśniowej scenerii, gdzie majestat gór współgra z elegancją wnętrz, bohaterowie nie tylko oddają się rozrywkom, ale także stają przed końcem pewnej epoki i początkiem nowej. Dla jednych perspektywa końca świata jest źródłem niepokoju, dla innych zaś stanowi powód do ekscytacji związanej z oczekiwaniem na nową, pełną obietnic przyszłość.

SPRAWDŹ TEŻ: Najciekawsze serialowe premiery 2024 roku. Na które nowości i powroty warto zwrócić szczególną uwagę?

Najlepsze seriale Amazon Prime Video. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32