Aleksandra Sworowska - wiek, wzrost, Instagram, rodzice, Hotel Paradise, One night squad

2021-05-14 16:57 Adrian Rybak
Aleksandra Sworowska
Autor: Instagram.com/sworo

Aleksandra Sworowska to nowa osobowość telewizyjna, którą już wkrótce będzie można zobaczyć w programie One night squad. Wiele osób zastanawia się, kim jest młoda dziewczyna. Ile ma lat, wzrostu, jak nazywa się jej konto na Instagramie i co łączy ją z Hotel Paradise? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

Aleksandra Sworowska już wkrótce może stać się gwiazdą programów telewizyjnych oraz celebrytką, która zagości na wielu salonach w Polsce. Młoda kobieta został prowadzącą programu One Night Squad. To nowe reality, którego produkcją zajmuje się TVN. Biorą w nim udział osoby, które znane są już z udziału w takich produkcjach jak Hotel Paradise, Warsaw Shore, Top Model czy Big Brother. Choć Aleksandra Sworowska poprowadzi program, jest mało znaną postacią. Osoby, które zamierzają oglądać reality show, zastanawiają się kim jest. Zdradzamy kilka istotnych informacji na jej temat.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Aleksandra Sworowska - wiek, wzrost, rodzice

Aleksandra Sworowska dopiero rozpoczyna swoją karierę w showbiznesie, dlatego mało jest informacji na temat jej życia. Niestety, nigdzie w internecie nie ma danych na temat jej wieku oraz wzrostu. Nie ma także informacji na temat jej rodziny. Wiadomo jedynie, że z zawodu jest dziennikarką, reporterką i producentką. Choć nie jest znana, ma na koncie już kilka osiągnięć w mediach.

Aleksandra Sworowska - kariera, Hotel Paradise

Kariera Aleksandry Sworowskiej rozpoczęła się od mediów społecznościowych. Stamtąd trafiła do firmy zajmującej się produkowaniem programów telewizyjnych. Po raz pierwszy na wizji pojawiła się przy okazji Hotel Paradise, gdzie była reporterką. Dodatkowo prowadzi zakulisowe relacje show Kuby Wojewódzkiego oraz własny podcast w stacji radiowej.

Aleksandra Sworowska - Instagram

Jak wspominaliśmy wcześniej, Aleksandra Sworowska rozpoczęła swoją karierę od mediów społecznościowych, a więc jest w nich bardzo aktywna. Jej konto na Instagramie nosi nazwę @sworo i ma około 15 tysięcy obserwujących. Ostatnio Aleksandra ustawiła konto prywatne, a więc aby móc ją zaobserwować należy wysłać prośbę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE