Aleksandra Domańska

i

Autor: WBF

Aleksandra Domańska: partner, mąż, ciąża, Instagram, wiek, wzrost, filmy

2021-04-15 12:19

Aleksandra Domańska: partner, mąż, ciąża, Instagram, wiek, wzrost, filmy - te zapytania na temat aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Ola Domańska w 2012 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, jednak już wcześniej występowała na deskach teatru, a także przed kamerą - w 2011 roku zagrała epizod w serialu Przepis na życie. Bardzo dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Joanny Zarzyckiej w serialu O mnie się nie martw.

Aleksandra Domańska: partner, mąż, ciąża, Instagram, wiek, wzrost, filmy - te frazy na temat polskiej aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Aleksandrze Domańskiej? O Oli zrobiło się bardzo głośno w 2018 roku - na ekrany kin weszła bardzo dobrze przyjęta komedia romantyczna Podatek od miłości, w której zagrała główną rolę. W 2018 roku Domańska wzięła także udział w programie Ameryka Express, którą wygrała w parze ze swoim bratem.

Aleksandra Domańska: partner, mąż

Aleksandra Domańska należy do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie często opowiadają o nim w mediach. Na początku lipca 2020 roku Ola zdecydowała się udzielić wywiadu do Glamour, w którym przyznała, że ma za sobą bardzo bolesne rozstanie z osobą, z którą myślała, że spędzi resztę życia. Od tego czasu aktorka nie udziela informacji na temat swojego życia uczuciowego - nie dzieli się nimi także w swoich mediach społecznościowych.

Aleksandra Domańska: ciąża

W połowie kwietnia 2021 roku media obiegła informacja, iż aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. O ciąży aktorki jako pierwszy poinformował serwis Plotek - fakt, że Aleksandra Domańska spodziewa się dziecka miała wyjawić jedna z osób pracujących z nią na planie serialu Mecenas Porada. Aktorka jednak jak na razie nie potwierdziła tych doniesień.

Aleksandra Domańska: Instagram

Pod koniec lipca 2021 roku Domańska postanowiła usunąć swoje konto na Instagramie, jednak po pewnym czasie zdecydowała się powrócić na platformę. Obecnie jej Instagram to domanska_naprawde - na jej profilu Ola przede wszystkim dzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie do bieżących sytuacji, swoimi zdjęciami dzieli się bardzo sporadycznie.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Aleksandra Domańska: wiek

Aleksandra Domańska urodziła się 9 maja 1989 roku w Garwolinie, w 2021 skończy 32 lata.

Aleksandra Domańska: wzrost

Aktorka mierzy 168 cm wzrostu.

Aleksandra Domańska: filmy

Do najpopularniejszych filmów z jej udziałem należą: Drogówka (2013), Pod Mocnym Aniołem (2014), Nieznajomi (2019) czy Podatek od miłości (2018).