Albert Kuźmiński z 8 wspaniałych: wiek, dzieci, zawód. Kim jest uczestnik programu TVP?

2020-03-26 10:47
Albert Kuźmiński
Autor: Materiały prasowe

Kim jest Albert Kuźmiński z programu 8 wspaniałych? Ile ma lat? Skąd pochodzi i czym się zajmuje? Ma dzieci? Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej! Poznajcie bliżej Alberta!

Ośmiu Wspaniałych to nowy program Telewizji Polskiej, w którym ośmiu mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska, która jak nikt inny potrafi rozmawiać o uczuciach. W trakcie 10 odcinków będziemy obserwować zmagania uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Jednym z uczestników programu TVP jest Albert Kuźmiński. Poznajcie go bliżej!

8 wspaniałych - Albert Kuźmiński

Albert Kuźmiński (48 lat) pochodzi z Mielca. Albert prowadzi sklep internetowy. Pedantyczny i zadbany, typ zamkniętego w sobie twardziela – tak Albert wygląda na pierwszy rzut oka, ale pod tą maską kryje się wrażliwy facet, którego największą miłością życia są jego dwie córki (13 i 23 l.) – dla nich gotów jest zrobić wszystko. Właśnie walcząc o odnowienie relacji ze swoimi dziećmi Albert zdecydował się wziąć udział w programie. Jego trzy nieudane małżeństwa i ciągła walka o kontakt z córkami spowodowały, że zamknął się w sobie i przestał wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze uśmiechnie się do niego los. Albert marzy również o prawdziwej miłości, nie interesują go przelotne flirty. Szuka prawdziwej, trwałej i szczerej relacji i gorąco wierzy w to, że kiedy jego córki zobaczą na ekranie, jak bardzo stara się zmienić i jak bardzo jest zdeterminowany, żeby stać się lepszym mężczyzną, to wtedy zbliżą się do niego i dostrzegą w nim kochającego ich ponad wszystko ojca. W wolnych chwilach Albert oddaje się swojej stolarskiej pasji.

8 wspaniałych - wszyscy uczestnicy

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE