Aktorzy, którzy zrobili wielką karierę w bardzo młodym wieku [TOP10]

2021-12-29 15:35 Leon Pietrzak
Natalie Portman / Neil Patrick Harris / Marek Kondrat
Autor: Degun / Starface/STARFACE PHOTO /WBF

Aktorem można zostać praktycznie w każdym wieku. W tej branży liczą się umiejętności oraz doskonały warsztat. Niektórzy zaczynają wielką karierę daleko po czterdziestce, a są też tacy, którzy pojawili się na ekranie bardzo wcześnie. Dzisiaj przedstawiamy osoby, które zaczynały swoją filmową przygodę w wieku zaledwie kilku lat.

Aktorzy, którzy zrobili wielką karierę w bardzo młodym wieku [TOP10]. Aktorstwo to profesja, która nie zagląda ludziom w metrykę. W tej branży można postawić pierwsze kroki zarówno mając kilka lat, a nawet będąc w średnim wieku. Historia zna przypadki, kiedy na ekranie pojawiało sie niemowlę, które kilka lat później podbijało gwiazdorskie Hollywood. Dobrym przykładem jest też Jodie Foster, która zaczynała grać już w przedszkolu! Zapraszamy do naszego zestawienia, w którym pokażemy Wam 10 aktorów, którzy zrobili wielką karierę w bardzo młodym wieku. Większość utrzymuje status gwiazdy do dzisiaj. Nie zabraknie również kilku polskich nazwisk. Szczegóły w galerii poniżej.

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE