Aktorzy, którzy zagrali samych siebie. Wiedzieliście o wszystkich?

2021-12-15 16:42 Leon Pietrzak
Olaf Lubaszenko / Al Pacino
Autor: AFP/EAST NEWS / WBF

Świat obiegła informacja, że Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się aktorom, którzy zagrali samych siebie w popularnych produkcjach. W dzisiejszym artykule pojawią się również wielkie gwiazdy, politycy oraz dziennikarze.

Aktorzy, którzy zagrali samych siebie. Wiedzieliście o wszystkich? W filmach lub serialach zdarzają się gościnne występy i nie jest to wyzwanie dla żadnego z aktorów. Problem pojawia się wtedy, kiedy trzeba zagrać samego siebie. Wbrew pozorom to nie jest łatwe i w szybki sposób można przerysować taką rolę. Dzisiaj przyjrzymy się gwiazdom, które jednak podjęły się tego wyzwania. Warto wspomnieć, że w epizodach biorą udział nie tylko zawodowcy. Filmowa historia zna przypadki, kiedy na ekranie gościnnie pojawili się wokaliści, politycy, a nawet dziennikarze. Bywa, że wcielają się w różne role, ale najczęściej grają samych siebie. Dobrym przykładem jest tutaj Kuba Wojewódzki, który wystąpił w Miodowych latach. I takim barwnym postaciom również się przyjrzymy. Do dzieła!

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE